Alain Delon - košele - ceny

Macan

Ceny okolo 50-80 eur. Vo výpredaji sa dajú kúpiť aj lacnejšie. Ja som s kvalitou aj s možnosťou výberu rôznych strihov veľmi spokojný. Vydržia mi dlhšie ako lacné košele. Toľko moja skúsenosť.

mexik

Moja skusenost s tymito koselami je maximalne zla. Hrozna kvalita! Krive sitie, nezapracovane ninky a pod. Mame od nich 2 obycajne oblekove kosele a jednu smokingovu. Smokingova je uplny nepodarok - napr. na rukave, kde sa spaja manzeta gombikom je medzi vzdialenostami dierok asi centimetrovy rozdiel, tym padom na z obleku vycnievajucej casti rukava vznikne stocenie latky (keby sa dalo prilozim aj obrazok!) Lem, ktory prikriva gombiky je tiez az tak krivy, ze napr pod motilikom ani neprekriva gombiky. Ceresnickou na torte je viditelne kratsi pravy golier od laveho...
Ostatne detaily uz ani radsej nepisem. Kupovali sme ich v Auparku BA, komunikacia veducej sa pri reklamacii vyrovnala kvalite kosiel(pri kupe to tak nebolo). Manzel ma vela kosiel ale taketo nekvalitene nie su ani tie za stvrtinovu cenu!

lamborginka

No matka kupuje bratovi , kedze robi v takej praci kde musi svoje oblecenie primerane prisposobit ...no a tak cca50-80eur take normalne ,,,akoze vydrzia dlho, aj dobry material ale podla mna trosku dost na kosele ,,daju sa zohnat aj za lepsiuu cenu ,,,nasla som butik kde poodobny material aj model je v cene 30-40Eur...ale Alain Delon ma dobre obleky, aj tie panske veci ,,,len myslim ze kvalita je tam ale ta cena ,,,vlastne platite len za znacku,,,potom este siju na mieru ,, aj kosele a obleky ,,)ale to opat bude drahsia zalezitost ,,,v pripade ze su vypredaje tak najdete koslele aj lacnejsie , my sme nakupovali teraz v auguste u nich a mali dost velke zlavy aj na koslele ,,potom uz chodi novy tovar tak tam su opat tie vyssie sumy..)))tam nakupuju vacsinou chlapi co na to maju,,