neznasam ju a ona mna...

Príspevok v téme: neznasam ju a ona mna...
lamborginka

Neznasam ju,,,je to expriatelka a zaroven asi aj buduca priatelka mojho brata ,,je to cudna osoba ,,alebo cudna som ja ,,len tolko k nej ,,,snazila som si najst k nej cestu aj ked prve sympatie nepadli po prvom stretnuti, ani po druhom ,,,chodili spolu , boli spolu, a mna uplne ako keby ignorovala alebo sa snazila brata odputat od rodiny, odomna ,,,s bratom sme mali velmi dobry vztah bol pre mna najlepsim kamaratom ,,vo vsetkom..prisla ona ,,nespoznavala som ho ,,,ked bol snou zakazaala mu zdvihat telefony, ak videla ze mu volam ja alebo matka a samozrejme opantaný nou vzdy posluchol, bola panovacna , zla protivna...je vela veci ktroymi ublizovala aj jemu ,,len sam si to zle neuvedomoval ,,videli sme to len my ale nechali sme to na nom,,,zalubeny clovek je ako blazon ,,,hluchy slepy ,,,vsetci, cele okolie, vsetci ich znamy , kolegovia z jej, z jeho prace hovorili o nej aka je zla , zakerna ,,,a ona to jendoducho vedela snim ,,, prislo otvorenie oci ,,,rozisli sa ,,presiel pol rok po rozchode a zacinaju sa sttretavat opat,,,a brat opat ,,ignoruje ma , ma sebavedome vystupovanie , opat kasle na kamaratov a jeho prioritou je len ona ,,, neviem co sa stalo ,,,vzdy ho len vyuzivala, robila si snim co chce a brat aj ked si to vsetko uvedomoval po case opat sa vracia do toho isteho,,,ale nechame to na nom,,,,musi sam vediet co chce ,,ta zena pride ku mne do prace ,,,sedi ,objedna si ,,,absloutne nekomunikujeme a este sa arogantne a povysenecky sprava ,,neviem preco ale nenavidim ju ,,nedokazem si k nej najst cestu,,,s bratom sme mali velmi dobry vztah ale ako prsla ona vsetko je ine , odisla opat sme boli ako nerozlucny par a teraz opat ,,,,,,tak by som si priala aby bol stastny po boku noramalnej zeny , zasluzi si to je inteligentny mlady muz, zaklada si na kariere , schopny sikovny , pekny a preco prave ju??????preco ? tak by som chcela mat normlanu svagrinu ,,,a nie toto ,,povysenecky sa pozera a este povyeseneckejsie sprava a ten pohlad ,,akym sa pozera zakerne na mna,,,este aj ked ma brat nahodou obdaril nejakym darcekom mimo sviatku robila sceny ,,ako je to mozne vraj co mi ma kupovat co darceky,,,uplne znicila nas vztah a nici ho oopat ,,,je evidentne ze ma nenavidi ,, a asi aj ja ju ,,,,ked prvy krat chodili spolu ,,dala som ju pozdravit po telefonate a odkazala mi ze sa nemmam miesat do ich vztahu(a to bol len pozdrav zo slusnossti )opat som hladala chybu v sebe ,,ale toto nie ,,,ako mam zaluenemu sprostemu bratovi otvroit oci aka je ?vsetci mu ich otvaraju aj on si ich otvoril ked sa snou rozisliel a teraz opat ,,chcem aby bol stastny nie sa len trapil ,,ked boli spolu len sa hadali, vecne mu vycitala,zvysovala hlas a robila si snim co chcela a este odvracala od rodiny ,,,a chlap sa dal ,,, tak by som chcela aby mal normlanu priatelku nie zlu, arogantu , protivnu ,,,,ju ..ako mu pomoct ?

talentmania

Tak ziarlivost to urcite nieje pretoze pise ze by si vedela pri nom predstavit inu lepsiu babu....
Aj tak s tym nic neurobis ani ty ani tvoja rodina.Nechaj ho tak sam uvidi ako dopadne.Mozno bude sklamany a vy stastni a mozno bude stastny a vy sklamani....
:)))):)))))
A mozno staci ked si aj ty niekoho najdes a nebudes mat cas riesit bratovu priatelku:D)):D))))A rodina mozno zacne tiez riesit teba a noveho priatela a nie brata:))

xy:)

deria, nepovedala o nej jedinu pozitivnu vec, cize je to cele neobjektivne.. vyzera to, ze to je jasne ako facka, take jednostranne.

Deria

Uznavam, ze nic nie je horsie, ako ked sa tretia osoba miesa do vztahu. Ale zena, ktora sa nesnazi vychadzat s partnerovou rodinou je bud hlupa alebo velmi presibana, nieco tym sleduje. Pretoze ked ho lubim a myslim to s nim vazne, ocakava sa odomna, ze sa prisposobim aspon v ramci mojich moznosti tej rodine ale necakam, ze sa vsetci prisposobia mne. Mozno sa do tej rodiny raz vydam, takze to robim vo svojom zaujme a tiez kvoli nemu. Dalej, preco jej vadi, ked on kupi sestre darcek? Asi ma obavy, ze by nezostalo dost pre nu? A co to povysenecke spravanie, ked na pozdrav od Lamborginky reagovala tak, ako reagovala? Zakazovala mu dvihat telefony, mnohi su toho nazoru, ze je zly clovek, bol tam uz aj rozchod, atd.
Samozrejme, vychadzam z toho, Lambordinka, ze pises pravdu a neskreslujes situaciu. Pravdou je, ze treba si vzdy vypocut obe strany, aby sme mohli niekoho sudit. Ale na fore to mozne nie je, takze v kazdej, aj dobre myslenej rade je aj kus rizika, ze ta rada padne na urodnu zem.

tina78

pocuj ja tiez nenavidim sestru svojho frajera
je to p....
rozbila 20rocne manzelstvo s 2detmi a este ho osrala o chalupu ktoru si teraz stym bezdakom prerabaju
je to des. a cokolvek poviem na jeho mrdnutu sestru tak je zle na mna...

mozno je chyba v tebe.. co keby ich nechas na pokoji ved tvoj brat je dospely clovek, ked si pokazi zivot on si ho pokazi a nie tebe...

takze pozdravujem vsetky super sestricky
dajte si uz pohov a zite svoj zivot

xxxxxxxxxxxx

ja len tolko napisem, moja svokra a svagrina si toto o mne myslia tiez, ze som taka a hentaka ze im kradnem brata a syna... je mi z toho az na grc ze toto si o mne myslia a aj to povedali mne do oci. Davaju mi za vinu jeho neuspechy, jeho chovanie atd...Ale moj priatel sa rozhoduje o vsetkom sam nedavam mu na vyber bud ja alebo oni...vobec este sa velakrat aj jeho matky zastanem a tak... ked sa stretneme som voci nim slusna, usmievava snazim sa ale oni to maju v hlave asi pokazene a stale som vadna ja... neviem ja mam skor pocit ze oni na mna ziarlia alebo nedopraju priatelovi aby bol somnou stastny. pchaju sa do nasich sukromnych veci a pri kazdej prilezitosti ma radi potopia...este sa spytam ako vies ze mu zakazala dvihat telefony? ved si tam nebola. co ak nedvihol lebo nemohol? alebo si volala nevhod? jasne ona musi byt ta mrcha co mu to zakaze...to je najlogickejsie vysvetlenie. ja som si tiez priala vybornu svokru a svagrinu ale bohuzial ...ja mam pocit ze to uz moj priatel raz nevidrzi ten natlak co na neho robia jeho matka a sestra a vzda to somnou, lebo nieje den co by nepadla na mna blba poznamka. keby som sa zachovala aspon nejak zle k nim tak to pochopim...je to najhorsie ked sa do vztahu pchaju iny ludia co do neho nevidia. Ja ti poradim tolko nechaj ho nedohovaraj mu lebo mozno sa s bratom len znenavidite. Ja na svojom vidim ze ich posiela kade lahsie ked maju blbe poznamky a neraz povedal ze ich uz neznesie. Mozno ma holka zlu skusenost podobnej mojej, keby ze mam novy vztah keby tento nevydrzal co dufam ze tak nebude, urcite by som prehodnotila svoje spravanie voci buducej svagrinej a svokre a radsej by som ich ignorovala ako znovu toto trpela...chodievajte castejsie von spolu mozno to pomoze,aj ked teda pochybujem...mne sa zdalo na okamih ze je to uz medzi nami fajn ale prisla spolocna udalost boli sme spolu niekolko dni a zautocili na mna obe ako take supy...od vtedy sa snazim vyhybat, nikam ich nevolat, je to tazke lebo byvame blizko seba...len cakam kedy sa odstahujeme...

xy:)

no mozno by sme sa prekvapili, keby sme poculi nazor druhej strany.. myslim, ze keby ona bola skutocne taka zla, hnusna, povysenecka tak s nou tvoj brat nie je. a zakerne sa na teba pozera? :) naozaj si to nedomyslas? skus sa na to pozriet objektivnejsie, doteraz si ho mala celeho pre seba, zrazu ma priatelku, tak sa venuje hlavne jej - to je podla mna, nehnevaj sa, prirodzene. ze sa s nou stale hada, a nehada sa s nim najcastejsie akurat pred vami? je lahke kritizovat a vsimat si nedostatky osob, kt. pridu do rodiny. vyzera to tak, ze ziarlis. nechaj to na brata, on vie najlepsie co chce.

lamborginka

tak tak ..aby nebolo neskoro ,,,nahovori ho na dieta alebo nejak to zariadi aby zostala v tom a uz sa len tak nevycvuva z toho keby je v tom dieta ,, taketo zeny vedia ako si udrzat chlapa ,, hm ,,jaj len nebudem o tomto hovorit lebo sa to naozaaj moze stat ..len to nie ,,,ja by som si chcla aj uzit svoje netere alebo synovcov pri tom ako ju poznam pri nej urcite nie asi by som bola najnenavidenejsia teta na svete,,,no len fakt aby nebolo neskoro...mas pravdu je ako chory ,,fakt tdakujem som rada ze aj niekto nezavisli vyjadri nazor,,,uz som myslela ze je to len mnou , rodimcmi a znamimi ,,dakujem za nazor asi mu to dam precitat ,,,ale aj tak asi nepomoze ,,, akurat pojde len viac proti mne..

Deria

Je mi luto ale tazko ho privediete k rozumu. A to sa stava aj velmi inteligentnym muzom, preto sa to da nazvat len chorobou. On raz na to mozno pride, len aby nebolo neskoro.

lamborginka

Deria suhlasim s Tebou ,s rodicmi , znamymi aj so spolocnymi jeho kamaratmi sme sa rozpravali o tom a mali podobny nazor ako ty ,,len to je v tom ze sa uz raz popalil ,,a asi sa potrebuje aj druhy krat ,,nechapem ,, a presne ten isty nazor mam aj ja aj matka, aj znamy ze zena ktora miluje sa snazi vychazdat s jeho najblizsimi a jeho rodinou ,,a ona naopak ,,ako keby ho chcela mat len pre seba a pod svojou nadvladou ,,a uplne ho mala pod palcom ,,a opat zdielam tvoj nazor ta vypocitavost tam bude ,,, je dobre situovany aj to povolanie ma zaujimave aj zaujimavo financne ohodnotene a cele to bude asi tym ,,,ten jej velky zaujem o brat aj napriek tomu ze sa snou rozisiel ,,,a opat zacina s nim robit co pred tym ,,najskor je mila , dobra usmaita (len na neho )a potom vsetko sa opakuje ako sa hovori,,ked vtacka lapaju pekne mu spievaju"toho sa drzi aj ona ,,dakujem za nazor uplne vo vsetkom sa zhoduje tvoj nazor s mojim , s nazorom rodicov aj nazorom vsetkych nasich znamych ktorí ich poznaju,,,,, len on ma odlisny nazor ,,,preco ,,tak bysom chcela aby mal nejaku ktroa si ho zasluzi ,,,a nepojde proti rodine , sestre a priatelom,,,tiez som mala partnerov a s ich najblizsimi , rodinou, matkou , som sa snazila vychdazat a mat dobre vztahy a aj boli a ked aj bol nejaky problem medzi rodinou a nim vzdy som nejak ho vedela nasmerovat a ovplyvnit len v tom najlepsom a hlavne aby si vazil v prvom rade matku a nie este boojovat proti nim a mat ho len pre seba ,,,nechapem Deria nechapem ho ,,,