neznasam ju a ona mna...

Príspevok v téme: neznasam ju a ona mna...
lamborginka

Neznasam ju,,,je to expriatelka a zaroven asi aj buduca priatelka mojho brata ,,je to cudna osoba ,,alebo cudna som ja ,,len tolko k nej ,,,snazila som si najst k nej cestu aj ked prve sympatie nepadli po prvom stretnuti, ani po druhom ,,,chodili spolu , boli spolu, a mna uplne ako keby ignorovala alebo sa snazila brata odputat od rodiny, odomna ,,,s bratom sme mali velmi dobry vztah bol pre mna najlepsim kamaratom ,,vo vsetkom..prisla ona ,,nespoznavala som ho ,,,ked bol snou zakazaala mu zdvihat telefony, ak videla ze mu volam ja alebo matka a samozrejme opantaný nou vzdy posluchol, bola panovacna , zla protivna...je vela veci ktroymi ublizovala aj jemu ,,len sam si to zle neuvedomoval ,,videli sme to len my ale nechali sme to na nom,,,zalubeny clovek je ako blazon ,,,hluchy slepy ,,,vsetci, cele okolie, vsetci ich znamy , kolegovia z jej, z jeho prace hovorili o nej aka je zla , zakerna ,,,a ona to jendoducho vedela snim ,,, prislo otvorenie oci ,,,rozisli sa ,,presiel pol rok po rozchode a zacinaju sa sttretavat opat,,,a brat opat ,,ignoruje ma , ma sebavedome vystupovanie , opat kasle na kamaratov a jeho prioritou je len ona ,,, neviem co sa stalo ,,,vzdy ho len vyuzivala, robila si snim co chce a brat aj ked si to vsetko uvedomoval po case opat sa vracia do toho isteho,,,ale nechame to na nom,,,,musi sam vediet co chce ,,ta zena pride ku mne do prace ,,,sedi ,objedna si ,,,absloutne nekomunikujeme a este sa arogantne a povysenecky sprava ,,neviem preco ale nenavidim ju ,,nedokazem si k nej najst cestu,,,s bratom sme mali velmi dobry vztah ale ako prsla ona vsetko je ine , odisla opat sme boli ako nerozlucny par a teraz opat ,,,,,,tak by som si priala aby bol stastny po boku noramalnej zeny , zasluzi si to je inteligentny mlady muz, zaklada si na kariere , schopny sikovny , pekny a preco prave ju??????preco ? tak by som chcela mat normlanu svagrinu ,,,a nie toto ,,povysenecky sa pozera a este povyeseneckejsie sprava a ten pohlad ,,akym sa pozera zakerne na mna,,,este aj ked ma brat nahodou obdaril nejakym darcekom mimo sviatku robila sceny ,,ako je to mozne vraj co mi ma kupovat co darceky,,,uplne znicila nas vztah a nici ho oopat ,,,je evidentne ze ma nenavidi ,, a asi aj ja ju ,,,,ked prvy krat chodili spolu ,,dala som ju pozdravit po telefonate a odkazala mi ze sa nemmam miesat do ich vztahu(a to bol len pozdrav zo slusnossti )opat som hladala chybu v sebe ,,ale toto nie ,,,ako mam zaluenemu sprostemu bratovi otvroit oci aka je ?vsetci mu ich otvaraju aj on si ich otvoril ked sa snou rozisliel a teraz opat ,,chcem aby bol stastny nie sa len trapil ,,ked boli spolu len sa hadali, vecne mu vycitala,zvysovala hlas a robila si snim co chcela a este odvracala od rodiny ,,,a chlap sa dal ,,, tak by som chcela aby mal normlanu priatelku nie zlu, arogantu , protivnu ,,,,ju ..ako mu pomoct ?

Deria

Bohuzial, bratovi nemozes pomoct, taka zaslepena laska je ako choroba. O sa bohuzial musi este raz popalit a poriadne, aby sa uzdravil. Zena, ktora miluje niekoho, sa snazi s jeho rodinou vychadzat. Je mozne, ze chce tvojho brata z vypocitavosti, je snad dobre situovany alebo ma atraktivne povolanie?