Mam blby pocit

samotqa

fajcenie s tym nic nema. urcite neznizuje spolahlivost HAK. take veci ako antibiotika a prehanadla to hej. fajcenie sa neodporuca kvoli inemu. myslim ze v navode je to dost jasne napisane. a neodporuca sa fajcenie ak beries HAK hlavne po urcitom veku. myslim 35 a vyssie alebo tak nejak.

rusalka.

Lucka:Ja to neviem velmi pochopit ako to myslis, ci psychycky alebo fyzicky.

Ninuska:ja beriem HAK uz dost dlho a nemyslim si, ze pokial beries ako mas a nefajcis, tak by sa malo nieco stat.Ale pocula som pripady ked fajcili.Pokial nedostanes,cim skor chod na gyndu. Mozno je chyba niekde inde.Ja mam jak hodinky.

pre ninusku

No v tomto ti fakt neviem poradit bo, HAK som nikdy nebrala, nechcem do seba cpat take mnozstvo hormonov, no teraz sa dost bojim ci nie som v tom...

ninuska

k tejto veci sa chcem spytat beriem hak a prave teraz je tych 7 dni co neberiem a mam dostat kramy a uz je stvrty den a stale nic,je to normalne?tehotna asi byt nemozem ze?

sisina

Baby chvilami si kladiem otazku ci nam tolko strachu z tehotenstva stoji za to:) :) :) Len neviem ako by som to vysvetlila mojmu chlapcovi ktory je schopny milovat sa snad 24 hodin denne :)

sisina

Bude to iste horsie, ja sama som sa citila po prvom sexe riadne blbo. Nejak inak... Ale to sa casom spravi, neboj, bude to OK. Najma ak mas chlapca, ktory je chapavy. No Zoro ma pravdu, ten strach ci ti o mesiac pridu svoje dni je hrozny. Ak budes taky oplasenec ako ja , budes mat strach aj po tom co svoje dni dostanes, bo ani vtedy nie je iste ze nie si v tom...