zmena zdravotnej poistovne

Laurina22

Vies,rozculuje ma to.

Aj ja som mala velky problem s jednym lekarom ale nikdy nikdy na neho nebudem spinavo nadavat pred ostatnymi jeho pacientkami.

A toto mas podobny pripad.

Laurina22

Tpch lekar nema co takto nadavat na poistovnu,a nielen na Union.

Ked sa mu nepaci,nech sa lubi,kludne moze ist robit lekara nezmluvneho.

Ved nech sa ohlasi kde ma problem?Aky problem?Co sa stalo?

Nemam rada prhkych ludi a urychlene reakcie

tpch

Laurina22-a ako chces na pana doktora svietit? Baterkou? Je chyba, ze nemal vyvesene v cakarni, ze nie zmluvny lekar Unionu a ze to neoznamil sestricke. Ale stavaju sa aj horsie veci.
Ja taktiez velmi rada odovzdavam pacientom svoje skusenosti s poistovnami. Niektori su prekvapeni, ini nie. A niektori zacnu aj pouzivat taky ten organ umiestneny v lebke.

ivana45

To mate prakticky jedno, ktora poistovna. Za najmensie zlo povazujem VZP.
Za obrovske zlo povazujem system, ktory nerespektuje zakladne ekonomicke pravidla. Cim viac pre pacienta urobis tym horsi hospodarsky vysledok dosiahnes. A ine.

Laurina22

V takomto pripade treba nahlasit konkretneho lekara konkretnej zdravotnej poistovne.

My si uz na pana doktora posvietime.

ja40

Ludia prave som prisla od neurologa,cakala som tam hodinu a pol a ked som prisla dnu,tak povedal,ze rozviazal zmluvu s Unionom,takze ma ani nevysetril. Nato som sa sestricky spytala,akotoze ma nechala vonku cakat a pritom bola zozbierat karticky a videla,ze mam Union a nepovedala nic! Nakoniec vysvitlo,ze to bola pre nu tiez novinka. Poondiaty doktor si nedal ani tu namahu,aby jej to ako prvej oznamil. To je sila,Union nazval,ze su to hajzli,ze robia trestne ciny a pacienti su chudaci!

lost

problem je, ze zatial nikto nic lepsie nevymyslel :)

jedine mozno ak by sme zaviedli pravidlo, ze zdravy plati $$ do "systemu" a ak ochorie, tak dostane liecbu zadarmo :)

tym padom nikto nebude mat v zaujme udrziavat ludi v nevedomosti a v chorobe :D

lenze.... ludia su svine, niekto oblbne aj hociaky system pre $$ :)