spoločné chudnutie...spoločné výsledky..spločná radosť :)

Príspevok v téme: spoločné chudnutie...spoločné výsledky..spločná radosť :)
arianka18

milé bacuľky :) hľadám si parťáčku na chudnutie....ak to mám upresniť niekoho kto potrebuje schudnúť nad 20 kg....teda nikoho kto nepôjde na drastickú diétu ale vyvážený zdravý jedálniček..(ovocie zeleninka, kuracie mäsko....) taktiež niekto kto má problém so sladkým ako ja :) veď vo dvojici sa bojuje ľahšie...momentálne mám 85 kg a rada by som docielila 65 a ak by sa dalo aj 60..povedala by som že vo dvojici sa chudne ľahšie...prostredníctvom mailov si vymieňať denný jedálniček..dojmy pocity...úspechy..prehrešky ...skrátka všetko pre podporu motiváciu a nakoniec odmenu v podobe stratených kilogramov...keby niečo tak mail ariana18@centrum.sk

Katkaaaaa

ahoj, ja sa momentálne od pondelka snažím takto žiť, ale vážiť sa ešte nejdem, odvážim sa tak o dva týždne, nech mám trochu radosť, ak sa teda budem mať z čoho tešiť:D a to s tým sladkým, to ako keby si o mne hovorila...ale držím sa, od utorka som nemala sladkosť, v pondelok jednu musli tyčinku a ak vydržím, do konca týždňa, tak sa v nedeľu niečím malým sladkým odmením:D
aha hej, a ešte že by som chcela schudnúť takých 25 kg, to by som bola spokojná...ale vyzerá to na dlhý boj, tak si držme palce...ak chceš, tak mi napíš na mail a môžme konzultovať:D