veritu na duchov?

Príspevok v téme: veritu na duchov?
vystrasena

vcera v noci som videla ducha. Ja viem, ze mi vacsina neuvidi, ale aj tak budem rada za kazdy nazor...Bola noc a ja som sa zobudila na to, ze som citila, ako keby mi nieco liezlo na postel. Proste taku vahu na posteli som citila. Otvorila som oci a ostala som v soku. Vedla mna na posteli bol duch. Bol bielej farby, a bolo vidiet obrysy hlavy a trupu. Nizsie som nevidela, takze neviem ake mal nohy a tak. Ani crty tvare nebolo vidno, bolo to velmi biele. A hlavou ten duch sa naklanal nado mna hore a dole, a velmi rychlo bolo to fakt strasne. Tak zo soku som mu povedala, chod prec, vtedy sa prestal hybat. Este raz som mu povedala, chod prec a vtedy zmizol. Za tym som 3 minuty lezala na posteli uplne sokovana, potom som si zapalila svetlo, velmi som sa bala. A moj problem je ten, ze tuto noc som sa tak strasne bala, ze zase mi pride na postel, ze som celu noc spala pri zapalenom svetle, a aj tak som sa triasla. Co mam robit? Ja sa vazne bojim, ze zase bude noc, a pojdem spat a zase ten strach...Tuto noc, mi od strachu skoro slzy isli, a cakala som len na to, kedy uz bude rano :-(

Deria

Mne sa stalo uz viac cudnych veci, nechcem to tu rozoberat. Nezavidim ti ten strach.....vzdy, ked sa bojis, povedz si: "nikomu som neublizila, ani nechcem ublizit, takze sa nemam preco bat a zelam kazdemu vsetko dobre." Zijes sama?

jajka001_

tiez som raz mala taky hrozne divny sen. hrozne realny. ale to co som videla bol tusim mimozemstan.
skus nejaky ocistovaci ritual ked sa bojis. pomodli sa pred spanim. aspon Andeličku stražničku :)zapal si sviečku. ale kym zaspis sfukni ju :)

annddyxxl

tak aj ja tu pridam svoju skusenost s duchmi.teraz mam 27 ked som mala mozno tak 12-13rokov a spala som v izbe nad ranom som sa zobudila a otocila sa smerom do izby zbadala som stat nad svojou postelou ducha.bol cely biely a tvar ziadna..zlakla som sa zavrela oci a a akosi som sa prinutila otocit k stene a neotvotrila som kym nebolo svetlo.musim podotknut ze toto sa stalo aj mojim surodencom sme 5.sme mali spolocnu izbu a postupne sme mali potom kazdy sam inu izbu a bolo to len v tej jednej.a ked som mala asi 10rokov zomrel nam otec.kazdy z nas to videl.

lost

ten sen som pisal len preto, ze ked je clovek polozobudeny, tak sa nevie hybat (toto telo robi normalne, aby nehadzal s rukami) a tak mozno toto, ale ked si si ista ze to nebolo toto, tak fakt duch :)

ja som zatial asi ziadneho nevidel, no nemyslim si ze nemozu existovat..

Hankova

Ak teda píšeš naozaj pravdu možem ti povedať že mne sa stalo že sa mi zjavil moj pradedko...teda bolo to všetko také zvlastne akoby sa mi prepajal sen s realitou... ale sedel mi pri posteli videla som ho tam ale zaspala som dalej..az rano som si uvedomila co sa stalo. Inak ak by sa ti nieco take opakovala radsej si daj vysvatit izbu alebo nieco...duch je nie vzdy dobry..