Chcem napisat knihu z mojho detstva

Príspevok v téme: Chcem napisat knihu z mojho detstva
Katuska23147

Mam taky napad napisat knihu o mojich pocitoch, ktore som prezivala ako dieta, otec bol tazky alkoholik. Chcela by som popisat vsetko to peklo co som zazila. Mozno by to mohlo nejakej mame pomoct rozhodnut sa, odist od alkoholika keby vedela ako tym ublizi svojmu dietatu... Myslite, ze by takato kniha vobec niekoho zaujala?

allie

A co ta napisat radsej blog? Vsimne si to viac ludi, hned uvidis reakcie na to ako sa citas, mozes tvorit priebezne, po jednotlivych prispevkoch, ak spisanim nemas skusenosti, tak napisat celu knihu na jeden sup, neviem, ci odsudene k uspechu... A ked sa takto rozpises a budes uspesna, tak potom sa kludne pusti do knihy, aj vydavatelstvo sa lahsie ziska, ked vidi ze autor je citany...

vela stastia!

xy:)

ak chces pisat, tak do toho. ano, takych knih je dost vela, ale to je jedno, pokial to napises lepsie, resp. to bude putave viac ako konkurencia. teda pokial chces z toho aj nieco vytazit a nejakym sposobom to dat do povedomia.

Agnes999

Napis tu knihu! Mna to urcite zaujima, hoci s alkoholikmi skusenosti moc nemam, ale mam velmi rada knihy, ktore su zo zivota, podla skutocnych udalosti. Nemam rada vymyslene romany, hlavne tie tzv. cukrikove, kde su veci, ktore by sa v reale ani stat nemohli. Ja si tu knihu urcite kupim :-)

lost

A ci niekoho zaujmu ?

Monzo..

Ludia velmi citaju knihy autobiografie, i ked skor znamych ludi atd..

Ale vezmi si, ze znamym sa da stat zo dna na den :)

resp, ak to bude dobre (co je ale extremne narocne), ludia si to medzi sebou budu odporucat..

lost

ja som nasiel napr:

www.amazon.com

:D

ale tak, nie kazde je rovnake..

ak by clovek prestal tvorit, "lebo to tu uz bolo" mohli by sme rovno prestat zit :)

knihu napisat je jedna vec, ale vydat? nebude to nakladne ?