Osamestatnenie sa

lulu22

niekto sa osamostatní napr.ako moja kamarátka, že jej takto kúpil byt.. ale mne ho nikto nekúpi, tak šetrím doma u rodičov a to mám 24rokov. a Nehanbím sa za to. radšej budem doma, platiť, pomáhať a popritom šetriť, ako byť sama na byte, žiť LTT. S našimi si vychádzame super, niekedy o sebe ani nevieme :)

0vecka

akoze je to pravda ze ak clovek odide a zivia ho rodicia tak je to o prakticky to iste ale aspon sa nauci sa o seba postarat...

ja si uz zhanam nejaku upratovacku lebo vzdy aj ked upracem tak na druhy den je tu zase bordel... u starych sme mali upratovacku a aspon ma s tym buzerovali trosku, takze to slo ale tu je to peklo :-D

lost

0vecka

fakt, i ked ja zas nemam vela kamosov :)
ale ak myslis ze odisla tak, ze zmenila bydlisko, tak to asi fakt nikoho..
byvali spoluziak napr odisiel, lebo to s nimi nevedel vydrzat, ale to isiel k rodine..
potom poznam zopar BA kamosov, a ti bud internat, alebo rodicia :)

mozno ak by som zistit vacsiu vzorku, napr kazdeho byvaleho spoluziaka a byvaleho kamosa, tak by to vyzeralo inak..

jankaaaaaaaaa

ale cosi. nieje to neskoro . ved si studoval vysku . a popri vyske sa nie vzdy da tak dobre zarabat aby uz clovek zil sam. su ludia co maju aj 30a ziju doma s rodicmi.takze 24 vobec nieje neskoro

0vecka

no jo lebo bracho mi casto vycital ze on odisiel v 18tich ale tiez mi to nepride take tragicke... myslim si ze mozno je to trosku neskor ako by sa malo ale mne to nepride take tragicke... :)

2 lost to fakt nepoznas? lebo ja poznam kopu takych co postrednej odisli tak polovica je podporovana rodicmi ale ta druha sa zivi sama...