ako podakovat

Annika1987

sisina22, nema kazdy potrebu riesit to, ze zaraba 1000 eur, niektori ludia sa zameriavaju na ine veci ako na zarobok, ak im 1000 eur staci na to, co v zivote chcu mat, tak to nepocituju ako vec, ktoru musia riesit. Ved s tym mozu pohodovo zit :). Netreba robit z obycajneho zivota s priemernym prijmom nejaku chybu v programe :)). Ved je to normalny zivot. A o statsti cloveka to nic nehovori.

sisina22

ked mas priatelov, ktori maju viac ako ty, nemusis sa bat, ze ta budu vyciciavat. maju dost svojho a pozeraju sa na teba nie ako na zdroj zisku ale ako na kolegu. od takych sa mozes aj ty nieco priucit a aj ty mozes niekedy inspirovat ich.

jajka001_

aha. prave som to pochopila. ti chudobni ludia, ti si mozu vlastne za to sami ze su chudobni. su to proste idioti, preto su chudobni.

kpl

no, ale sa to tu rozsuplo :))
sisina22 je este nevyzrete dieta, ktore raz strasne, ale strasne padne na kolena. Ona sa zmeni, verim tomu :)
Mozno sisina22 teraz chodi k nejakemu odbornikovi, kt. berie desatkrat viac ako Albertova a nosi mu kavu na kazde sedenie a mozno sa tym lieci, ktovie. Mozno si dokaze vazit len veci a sluzby, co su drahe aj ked su nadhodnotene. Ved preco by mala platit za nieco adekvatnu sumu, ked si moze dovolit to niekolkokrat preplatit? No len by ma zaujimalo v akej oblasti pracuje. Ale to je asi jej know how. Raz zisti, ze bude mat vsetko, len priatelov nie. Nemyslim takych pijaviciakov, co sa jej drzia kym ma peniaze, ale takych ozajstnych. Lebo s tak povrchnym clovekom nikto dlho nevydrzi. Dufam len, ze zlom v jej zivote pride cim skor a nebude prilis bolestivy, aby to potom dokazala rozdychat.

sisina22

su krajiny, s ktorymi sa perfektne obchoduje. jediny zrealizovany obchod predstavuje sumu, aku obycajny clovek nezarobi za desat rokov. ale je to jeho vec, on si vybral. ma moznost to zmenit, ale nema odvahu alebo chut. tak preco potom place, ked maka za tisic eur na mesiac a nema na ucty? je to jeho rozhodnutie. a ked sa iny rozhodne inak, co mu na tom moze zalezat?

sisina22

ale ved o tom tu stale hovorim! ved peniaze naozaj lezia na ceste, ale su taki, ktori ich skratka nevidia. nemaju obchodny talent alebo su len lenivi. radsej stonu akoby pohli zadkom alebo rozumom.