Co v Europe vidiet ?

matotrip

Este som nikde nebol, no myslel som ze by som skocil do barcelony a spat, severom tam, juhom spat, lenze to stihnut do 11 dni je asi sialene ?

Lebo to cestovanie, 1000km prejst, asi bude vycerpavajuce, a potom si clovek pozrie akurat tak 5 ulic a finito?

Cize to by bola asi hlupost ze?

3 dni na 1 mesto znie uz lepsie ? (a 1 den reserve na presun)

Ainka

lost nechapem preco sam ..ved ty si taky komunikativny clovek, musis mat kopec kamaratov, to by bola hadam skoda, ze sa nemas s kym delit o tie zazitky :)

dobra vila

matotrip - no ak mas na to cca tyzden, tak si musis vybrat, kde chces zotrvat...lebo skakat z takeho Norska do Spanielska a podobne, no neviem :). To si zober na musku krajiny so sebou susediacie a spoznaj lepsie tie. Aj tak ten tyzden je neskutocne malo casu a ked stravis v mestach 1 den, umries! ver mi...Tak si vezmi take Spanielsko - Barcelo, Madrid, zbehini do Lisabonu, vo Francuzsku mas toho tiez co pozerat.
Osobne tiez skutocne neviem, co by som si sla pozriet!
Niekto bol sklamany z Pariza, niekto z Rima, niekto z Osla.
Island je krasny trebars, tak ak chces travit dovolenku na jednom a tom istom mieste, vyber si to.
Ja milujem Salzburg, neviem ci si tam bol, ale je len v susednom Rakusku, tak neviem, nakolko ti znie lukrativne. Avsak je priserne drahy, padne ti sanka...takze fakt iba pozerat :-/

lost

nie, strach nemam, je to sranda.. clovek sa tak velmi velmi rychlo uci nove veci, ked je uuuuplne sam uuuuuplne mimo "svojho uzemia"

:)

bez pomoci si musi poradit sam, je to adventure :)

defacto to iste si myslim aj o europe, napr ak by som isiel do nemecka, fran, spa, ita.. tak nikoho by som tam nemal a bol by som dokonca v krajine, kde mozno aj english bude problem :D

(asi zalozim temu vlastnu radsej? :D)

Ainka

motel: 100usd na noc/2 postele = v takej izbe sme spali 5 :), takze na noc 15-20 usd na osobu, za to sa sam nikde nevyspis,
pozicanie auta na 14 dni = 600usd
btw. mas pravdu, tazko niekoho zohnat na pekny trip, my sme 6 a nevieme sa doshodnut skoro na nicom :O). uvidime, ci to nakoniec vyjde.
drzim ti palce..a nebojis sa ist tak daleko sam? to by som ja nezvladla

sign

hej, ale rozobera sa tu Europa!

kebyze ja mam moznost na 7-11 dni urcite severnu Europu. Finske jazera,Helsinki, Stockholm,Oslo, norske fjordy,polarny kruh, to musi byt nieco neskutocne.Tiez by som rada videla pobaltske krajiny. Ale celkovo myslim si, ze hocikam do Europy pojdes, sa da vyberat, lebo Europa je krasna!

lost

benzim tam musi byt ako zadarmo :D

nie ako u nas, ze 2$/liter :D

tam maju kolko? :) $4/galon , cize takmer $1/liter ? :D

i ked spotreba asi vyssia, ale zato paradne auta, nie vysavace ako u nas :))))

lost

no este nemozem potom zobrat psa na kolotoce :D

no hej, to je pravda.. ale zase nemam rad skupinove vylety, ked uz tak bud dvaja, alebo 4ria. 3ja je tak isto blbe ako 1.

lenze nemam s kym ist :P a to na nete nemyslim ze bude lahke najst ze "hej, ide niekto do USA len tak? :D "

tak hotel.. to je tak ze sa plati prakticky za 1 izbu a nie za 1 postel?

cize povedzme ze ak by som isiel sam, platim $100/noc/jeden-sam a ak by isli dvaja, platili by napr $120/noc/dvaja? (tj $60/jeden??) tak si to myslela ?