naco je vysoka skola

unreal

matematika ako profilový predmet no obávam sa že to bude len učitelstvo matematiky. inak je ale matematika povačšine dôležitá na všetkých školách.
nie nadarmo sa vraví že matematika je kráľovnou ale aj slúžkou ostatných vied.
kludne sa dá stretnúť myslím napr na STU s tým že budeš mať MAT I,II,III a k tomu FYZ I,II.

celkom ale nechápem ako myslíš profilový, skoro na všetkých školách technického smeru patrí medzi top predmety, na štátniciach ju môžeš čakať. ale nie je to tá vazba ako štúdium informaticky a programovanie. to potom asi len to učiteľstvo.

unreal

záleží od školy. ak pôjdete študovať sociálnu prácu, politológiu, kulturológiu, či dnes veľmi populárnu masmediálnu/marketingovú komunikáciu lahko padnete na kolená.
totiž tieto odbory sú v podstate vymyslené. takéto odbory sa produkujú kvôli tomu že tam môže prednášať hocaký pajác a škola nepotrebuje nakupovať drahé vybavenie ako napr pri technických školách.

takže najlepšie ak nerobí problém matika+fyzika zvoliť si takúto školu. s ekonomickými školami je to lepšie ako tie čo som uviedol vyššie ale tiež žiadne terno.
samozrejme napr medicína je fajn ale je to skôr životné poslanie a treba si to naozaj dobre premyslieť.

a áno napr niektoré pekné dievčatá majú šancu aj z masmediálnej si myslím. ale aj krása raz pominie.

na tieto školy sa chodí kvôli tomu že tam nie je matematika, fyzika proste nič logické! zlepšíte si akurát jazykové schopnosti a tam to končí. keď sa niekde učí estetika, dejepis a pod to tu naozaj nie je potreba, nenechajte sa zlákať na to že masmediálna/marketingová komunikácia sú momentálne akože v kurze. Naozaje nechápem ten počet prihlášok, tomu sa hovorí biznis!

panila

Mne vysoka skola rozsirila obzory. Naucila som sa tam vela novych veci, som rada, ze som vychodila vysku. To, ze slovenska vysoka skola nie je uznavana v zahranici je hlupost. Ked si ambiciozny, ides si za svojim, chytry a pracovity, uplatnis sa vsade.

talentmania

gugil vies kde ta mam? Pisat si tu budem kedy ja chcem nato si mal mysliet skor ako si vycapil temu na verejne forum:D))
Inak si stale trapnejsi uz sa dost opakujes na moju adresu:))

0vecka

to je len legislativou ver tomu ze sa da naucit operovat aj bez skoly... zopar ludi by to mozno neprezilo ale da sa to naucit .... inaq ja som prave vravel ze na medicinu treba skolu ... len som po tebe xcel konkretny priklad takeho povolania okrem mediciny a prava...

jankaaaaaaaaa

urcite to tak nieje. je viac povolani, ktore bez sturia sa zvladnut nedaju
a isto medicina medzi take vedne odbory, ktore sa daju naucit len praxou dostatocne na vykonavanie povolania nepatri..