Som ina - dilema?

Príspevok v téme: Som ina - dilema?
minonka567

Ahojte, neviem si už s tým rady..Viem, že to nie je nič nenormálne, len posledne nad tým rozmýšlam, že čím to je. Nie som totiž typ človeka, ktorý sedí vkuse pred PC, ktorý vkuse stahuje nejaké filmy, len preto, že su nove, že teraz vyšli, bez ohladu na to, akú maju kvalitu obsahu. Mna bavia filmy, ale musia mi niečo dat, trebárs ako Zelená míla..ale nie trápne filmy typu Prcičky a pod...taktiež nie som človek, ktorý si len tak z nudy pozerá trápne videa a smeje sa na tom,...napríklad videá, kde kukam trapasy inych a bavím sa na somarinách, napr portál mojevideo.sk. Nemám rada a ruší ma, ked ranajkujem alebo proste jem, a mám mat pri tom pustenú telku hned z rána. Viem, že som normálna, a že každý človek je iný, lenže posledne nad tým uvažujem pretože ma niekedy zamrzí, že sa aj ja chcem zabavit, ale proste mne to nepríde smiešne a nepotrebujem pozerat také sprostosti..ked možem roit kopec iných veci. A viem, že každý človek je iný, ale poznám kopec ludí čo sa bavia presne na takých trápnych filmoch a kukaju tie blbé videa na nete a smeju sa na tom, ale mna to necháva chladnou..a ani by ma nenapadlo, len tak si zapnut take somariny a kukat to a bavit sa na tom, ked možem robit kopec iných veci...Mate aj vy podobný problém?? Je tu niekto taký?? Budem vdačná za každý názor.

Deaa

som zmätená z tvojho príspevku, buď sa povyšuješ, že ty predsa také kraviny pozerať nebudeš a ostatní sú blbci, aspoň takýto pocit mám po prečítaní príspevku, a vôbec nechápem čo čakáš že ti ľudia poradia? nepozeraj nič a máš pokoj, sama píšeš že sa vieš zabaviť aj ináč tak potom čo tu riešiš? nerozumiem...

jajka001_

nemam taky problem. takych ludi, o akych hovoris, nepoznam. ak mas okolo seba len takych ludi, nic ti nebrani zmenit spolocnost.