Imunolog lieci opakovane mykozy?!

Doreen

Dobry den, aj ja by som sa chcela spytat na to iste , co KristIIIna, pretoye tiez mam tento isty problem + este aj HPV virus ale ten vonkajsi , nemozem sa dat dokopy. Imunolog ma liecil imunorom ale vobec nic sa neudialo, ziadne zlepsenie , potrebvovala by som nejakeho dobreho lekara ktory by blizsie zistil, kde je problem. Kristina skusali ste uz odplesnovavaciu kuru? je to o zmene stravy. Vynechat mliecne vyrobky,skroby, cukor. toto mi dost pomohlo na eliminaciu mykoz

zvedava876

ahoj, ano lieci opakovane mykozy...ja chodievam k imunologicke a z krvi mi zistila ze mam zhorsenu imunitu a chcela zistit z coho to mam, tak sa ma pytala ci nemavam opakovane mykozy ale nemavam..ale zistila ze to mam kvoli castym herpesom a dala mi na to lieky...takze asi keby mavam aj casto mykozy tak by mi dala nejake ine lieky...tak radim ti chod k imunologovi urcite ti pomoze :)

KristIIIna

Ahojte,

takze sa chcem opytat, ci niektora z vas podstupila kompletne vysetrenie u imunologa, ktore malo odhalit koren priciny opakovanych mykoz. Potrebovala by som priblizne vediet, co tie vysetrenia zahrnaju, co vam zistili, ake lieky nasadili a ci sa vas stav zlepsil.

Tiez ma potesite, ak poradite dobreho imunologa v Bratislave.

Dakujem vsetkym za odpoved