Ide so mnou niekto do očisty ? Začínam od 18.9

Príspevok v téme: Ide so mnou niekto do očisty ? Začínam od 18.9
Milkačoki

Ahojte. Chcela by som od zajtra držať 6 dňovú očistu. Nie za účelom zníženia hmotnosti ( s váhou som spokojná ) ale s účelom zlepšenia trávenia, prečistenia organizmu.

1 deň - pijeme vodu, čaj
2 deň - pridáme akúkoľvek zeleninu do 19:00
3 deň - pridáme ovocie (do 12:00) ( najlepšie sú ananás, grep, jablká
4 deň - pridáme mäso (chudé hydinové, ryba a tuniak) do 19:00
5 deň - pridáme nízkotučné a polotučné mliečne výrobky (do 19:00)
6 deň - pridáme aj sacharidy ( celozrnné výrobky, ryža..) nie na večeru

No vlastne začíname na vode a postupne pridávame. V 7 deň už jeme normálnu vyváženú stravu (ako sme zvyknutý). Mala by sa nám zlepšiť stolica, prečistiť črevá.... Môžeme si tu písať ako sa nám darí :) ide do toho niekto so mnou ?

podstata

to maso rozhodne vynechajte...uplne odstrani ucinok predchadzajucich dni, ktore vas naozaj ocistia.....
a je to dost kratko na precistenie...aj ekd je pravdaz e treba postupne..naraz vela sa neda takze len do toho :)..drzim palce

Milkačoki

Áno (je to v jednej knihe od mojej mamy) tam píšu že sa môže zelený, biely, všetky bylinkové aj ovocné. Nemal by sa piť čierny.. A môžeš si ich aj chladiť (ako ľadový čaj).. A držím palce, dúfam, že to zvládneme,.

Mirabella

Ja som v druhom :D Ja to teda skúsim a držím si palce nech vydržím a aj tebe :) A aké majú byť v nedeľu čaje? Môžu byť aj sáčkové ovocné? Ďakujem

Milkačoki

Aj ja chodím do školy :) som v 3 ročníku na strednej.preto som si dala začiatok v nedeľu, lebo vtedy to vydržím. No a od pondelka sa je. V pondelok iba zeleninka. Ale bolo by dobre tak 1 až 1-5 kg takže to ťa zasýti aj dá energiu. Dúfam, že sa to bude dať zvládnuť

Mirabella

Ja by som išla, ale kedže chodím do školy, bojím sa začať zajtra, aby som potom vládala byť celý deň v škole keby jem len zeleninu :/