Vzťah - co si o tom mysliet? je problem vo mne?

Príspevok v téme: Vzťah - co si o tom mysliet? je problem vo mne?
....?

Ahojte..asi by som potrebovala poradit s istym problemom vo vztahu.. radu, alebo lepsie povedane vas nazor, potrebujem preto, lebo uz neviem co si domyslam, z coho robim zbytocny problem alebo som precitlivela alebo co sa deje... totiz problem je v tom, ze (prepacte, bude to nadlhsie) mojmu priatelovi sa stale na mne nieco nepaci.. vycital mi ako sa obliekam, ze preco viac nenosim kratke sukne a opatky (sukne len zriedkavo nosim a opatky len ak mam pohodlne topanky), ze vyzeram ako chlapec; predtym, ze preco sa nemalujem, ze vyzeram ako seda mys (zacala som sa trochu malovat, ale make up mi nici plet a tak si davam len spiralu na oci), tiez mi vycital chodzu, ze sa mam viac vystriet a viac krutit zadkom lebo (zase) vyzeram ako chlapec... dalej ze, by som potrebovala schudnut z brucha, spevnit stehna a ze kedy budem cvicit.. Vacsinou to pustam ednym uchom dnu a druhym von, ale aj tak ma to trochu trapi.. uz som na to taka precitlivela, ze sa ma dotkne aj ked sa len na mne smeje, ze ake mam napr. krive a chude prsty... casto sa stava ze vsetkochce urobit doma on, lebo on to spravi najlepsie..mam pocit, ze ma hrozne podcenuje a akoby to on vnimal tak, ze ja chuda on sa musi o mna starat... a minule (na co stale myslim) ako posledny klinec do rakvicky som sa ho, len tak zo zevdavosti co povie, pytala, ze co mam povedat, ak sa ma na pohovore opytaju na 5 mojich dobrych vlastnosti... a dost ma zarazilo, ze na mna vystekol ze ,,ale ja neviem, sak ty mas vediet aka si" a naslednu hodinu este parkrat zavrcal ze co on, ze on nevie a po hodine z neho vyslo, ze som mila a pritulna (!!!).. zato zlych vlastnosti ho napadlo hned niekolko... neviem ci z toho len ja robim problem, ktory nie je, preto potrebujem vas nazor prosim... minule sme sa za to pohadali lebo uz som nevydrzala a povedala mu, ze sa ani nepamatam kedy mi naposledy povedal, ze som,pekna alebo sa mu nieco pacilo, co som urobila, alebo ako som vyzerala.. ze nic mu nie je dobre a tak.. a on ze ci by som bola radsej, keby mi klamal... potom sme sa udobrili a odvtedy to nerobi, ale ja som k nemu trochu odmerana, neviem sa cez to preniest, ze tvrdi ze ma lubi, ale asi to je hlupost, kedze si nevie spomenut ani na jednu moju dobru vlastnost pre ktoru ma udajne lubi...a aj ked ma nekritizuje tak uz nemam ani dobry pocit z toho ked mi povie ze sa mi hodi tricko, lebo viem co si mysli naozaj..

ach prepacte, ze tolko vypisovania, ale som nejaka roozrusena uz z toho tak pisem ako diva... dakujem za vsetky nazory... inak ak toto neratam tak vztah ako taky je fajn, vieme si pokecat aj sa zasmiat, ospravedlnit sa jeden druhemu...a tak..

pozri-

...podla mna je si isty tvojou laskou k NEMU preto si k tebe dovoluje a chce vsetko podla seba...
...skus raz ist jeho zbranami proti nemu a uvidis ako bude reagovat...
ked ta bude kritizovat ake mas krive palce napr.tak sa mu pozri na jeho a zkritizuj jeho...
KLIN SA KLINOM VYBIJA-len musi to mat nejake hranice...nie aby to vyzeralo ako nejaka pomsta od teba-ale po jeho reakcii mu potom povec a porozpravajte sa-o tom-aby vedel ze ti vadia jeho narazky a reakcie na tvoju osobu-AKO BY SA TO PACILO JEMU-KEBY SI SA TAK CHOVALA TY K NEMU...
ZELAM VELA STASTIA

dendi

mám návrh...sprav to jeden deň...obleč sa ako "pipina"...chovaj sa ako "pipina"...chovaj sa tak ako to chce on...ak sa mu to bude vážne páčiť a ty nebudeš vo svojej koži, tak ho proste pošli k vode...Ja som sa tiež obliekala niekedy ako chlapec, ale postupne som si šatník menila..no nebolo priateľom ale mnou...ale tak keď už priateľ ti povie že čo máš robiť, to už je veľa.

xy:)

mne sa zda akoby chcel mat pri sebe nejaku krasku o kt. ma dokonalu predstavu, lenze zbalil teba, tak ta chce nejak okresat, aby si sa do tej jeho predstavy ako tak zmestila. a az vtedy bude spokojny.

jajka001_

ono sa mozno taka baba aj narodila, aku si on predstavuje. len ci by ho ONA chcela :) bud trochu sebavedomejsia a posli ho do zadku s takymi recami.
a za to ze nechodis oblecena ako pipina neznamena ze si seda mys.
ze ti nevedel prist na pat dobrych vlastnosti? to je nedostatkom jeho mozgovych buniek :) mila a pritulna, to je jedine co v tebe vidi? nezasluzis si niekoho kto ma trochu sirsi rozhlad ako je sexualna stranka vztahu?

hmm...

nechcem zlahcovat tvoj problem, ale ja mam doma muza, co by mi povedal na tu otazku 5 dobrych vlastnosti, tak by mi povedal, ze nemam ziadnu dobru vlastnost....
myslim, ze nebudes pri nom stastna, taky moj pocit

lochness

tak na tvojom mieste by som si toto nenechala - co sa nechas ponizovat a podcenovat? to si sama seba nevazis? isto mas na lepsieho, co ta bude mat rad taku aka si a PRETO aka si, nie furt ta kritizovat a zhadzovat, takto si ja normalny zdravy vztah nepredstavujem... mozno to bude tazke, kedze spolu byvate atd., ale na tvojom mieste by som sa spakovala cim skor, skor nez sa to zhorsi tak ze odist nebudes moct... moj foter bol podobny manipulator, ver tomu ze len pri tom to neostane

Kurnik

Tak od neho prec na daleko.... Jedine co si odnesies z tohto vztahu bude sebavedomie na minusovych hodnotach, a pokym nestretnes niekoho kto ta bude ubezpecovat aka si dokonala (a to sa nemusi stat) tak sa z toho ani nikdy nedostanes a budes mat problemy kam sa pohnes, v praci a aj inde.