Vzťah - co si o tom mysliet? je problem vo mne?

Príspevok v téme: Vzťah - co si o tom mysliet? je problem vo mne?
....?

Ahojte..asi by som potrebovala poradit s istym problemom vo vztahu.. radu, alebo lepsie povedane vas nazor, potrebujem preto, lebo uz neviem co si domyslam, z coho robim zbytocny problem alebo som precitlivela alebo co sa deje... totiz problem je v tom, ze (prepacte, bude to nadlhsie) mojmu priatelovi sa stale na mne nieco nepaci.. vycital mi ako sa obliekam, ze preco viac nenosim kratke sukne a opatky (sukne len zriedkavo nosim a opatky len ak mam pohodlne topanky), ze vyzeram ako chlapec; predtym, ze preco sa nemalujem, ze vyzeram ako seda mys (zacala som sa trochu malovat, ale make up mi nici plet a tak si davam len spiralu na oci), tiez mi vycital chodzu, ze sa mam viac vystriet a viac krutit zadkom lebo (zase) vyzeram ako chlapec... dalej ze, by som potrebovala schudnut z brucha, spevnit stehna a ze kedy budem cvicit.. Vacsinou to pustam ednym uchom dnu a druhym von, ale aj tak ma to trochu trapi.. uz som na to taka precitlivela, ze sa ma dotkne aj ked sa len na mne smeje, ze ake mam napr. krive a chude prsty... casto sa stava ze vsetkochce urobit doma on, lebo on to spravi najlepsie..mam pocit, ze ma hrozne podcenuje a akoby to on vnimal tak, ze ja chuda on sa musi o mna starat... a minule (na co stale myslim) ako posledny klinec do rakvicky som sa ho, len tak zo zevdavosti co povie, pytala, ze co mam povedat, ak sa ma na pohovore opytaju na 5 mojich dobrych vlastnosti... a dost ma zarazilo, ze na mna vystekol ze ,,ale ja neviem, sak ty mas vediet aka si" a naslednu hodinu este parkrat zavrcal ze co on, ze on nevie a po hodine z neho vyslo, ze som mila a pritulna (!!!).. zato zlych vlastnosti ho napadlo hned niekolko... neviem ci z toho len ja robim problem, ktory nie je, preto potrebujem vas nazor prosim... minule sme sa za to pohadali lebo uz som nevydrzala a povedala mu, ze sa ani nepamatam kedy mi naposledy povedal, ze som,pekna alebo sa mu nieco pacilo, co som urobila, alebo ako som vyzerala.. ze nic mu nie je dobre a tak.. a on ze ci by som bola radsej, keby mi klamal... potom sme sa udobrili a odvtedy to nerobi, ale ja som k nemu trochu odmerana, neviem sa cez to preniest, ze tvrdi ze ma lubi, ale asi to je hlupost, kedze si nevie spomenut ani na jednu moju dobru vlastnost pre ktoru ma udajne lubi...a aj ked ma nekritizuje tak uz nemam ani dobry pocit z toho ked mi povie ze sa mi hodi tricko, lebo viem co si mysli naozaj..

ach prepacte, ze tolko vypisovania, ale som nejaka roozrusena uz z toho tak pisem ako diva... dakujem za vsetky nazory... inak ak toto neratam tak vztah ako taky je fajn, vieme si pokecat aj sa zasmiat, ospravedlnit sa jeden druhemu...a tak..

Heatherka

toto je co ? noooo ja by som mu dala okamzite kosom. zena nema byt ponizovana ani nic take. muz ma zenu lubit taku aka je. je jasne, ze on k tebe neciti lasku.
ja osobne by som sa s takym ani nebavila....

dendi

ach jo...tak hádam ho to časom prejde a prestane s tým úplne...no alebo ako sa vraví, kto do teba kladivom, ty doňho chlebom. By som mu oplácala takéto slová, aj keď by mi to možno zvrátilo vzťah, ale aspoň by pocítil ako sa cítim ja, keď mi to vraví. No neviem...s takým chlapom by som asi žiť nevedela :-( aj keď všetko iné medzi nami klape.

....?

:) hehe on nie je neplnolety ani zdaleka... ale obcas ma take reakcie detinske... napr ked sa na niecom najprv dohodneme, ze dakam pojdeme a ked uz tam mame ist tak on povie ,,ja nikam nejdem" a ked mu pripomeniem, ze ,,ale sak si hovoril, ze pojdeme", tak on na to ,,no a co, tak som povedal, ale teraz sa mi uz nechce"... nad takymto mi rozum niekedy zastane, ze co trepe...

ale k veci, no sak ved nastve ma a asi mu tiez nieco poviem, ze sa mozme radsej rozist a nech si najde taku, co bude mat vsetko, co si on predstavuje, aj ked taka sa este asi nenarodila... :)

dobry bol uz aj minule, ked mi chcel pisat listok, ze co mam urobit (lebo byvame spolu).. zevraj aby som nezabudla... mozno to tak nemyslel ako to vyznelo, dobre ma nastval, tak som sa s nim nebavila, ze ci to uz trochu neprehana..

dendi

no ale keď sa mu páčiš, tak prečo Ti toto stále vraví???Ja by som na to nemala nervy, aj keď ich mám pomerne dosť. Keby do mňa takto skákal, tak by som mu na rovinu povedala: "Nepáčim sa ti?!Tak to kľudne skončme. Ja budem mať pokoj od Tvojich urážok a ty si hľadaj presne takú akú chceš sám!" Ale to, že by do mňa vkuse hučal, tak to teda nie. Ak vidím, že sa mu páčim taká aká som, tak prečo sa mám meniť. Ok možno sa zmením, ale na to treba čas, to nie je, že večer idem spať a ráno som iná. To by som musela byť kúzelník.

....?

no to uz som sa ho parkrat opytala, ze preco je so mnou ked sa mu na mne nic nepaci.. a on vzdy: ,,ale ved sa mi pacis, ved som s tebou, lebo ta lubim"... a prave preto neviem, co si mam mysliet.. najradsej by ma celu zmenil, ale pritom tvrdi ze ma lubi.. ja mam skor pocit, ze si na mna zvykol ze sme spolu... to je vsetko.. horsie je, ze ja ho lubim a aj ked som si uz velakrat povedala, ze nie je jediny na svete, mala by som si najst nejakeho, co si ma bude vazit a budem sa mu proste pacit so vsetkym, strasne sa mi nepaci predstava ze by sme sa mali rozist... uz mam pocit, ze vadna som ja :-/ aj to vacsinou tak skoncia nase hadky, ze on povie ,,leboty toto, lebo ty hento" tak ja som furt najhorsia... a neviem na to reagovat :-(

dakujem ti za odpoved jajka

jajka001_

no ten zaciatok co si opisovala, to je ako keby ta chcel celu celucicku prerobit - ak sa mu nepacis taka aka si, preco je s tebou? ine je keby si ty sama sa ho pytala na nazor ako sa vylepsit.
a teraz to uz nerobi? ale stale to v nom niekde drieme. vies je to uplne ine ked vies ze ta niekto lubi taka aka si a za kazdych okolnosti a nechce aby si bola ina. tuctova.