Tehotna alebo nie?

Príspevok v téme: Tehotna alebo nie?
anjelik20

Ahoj,potrebovala by som poradit.Meska mi menstruacia uz 6 dni.Robila som si test ktory vysiel negativny.Mam nafuknute brucho a zvlastny vytok ktory nezapacha je bezfarebny ale je ho velmi vela.Tiez mavam bolesti ako pred menstruaciou ale to len par minut a menstruacia nikde.Je to mozny priznak tehotenstva? Dakujem

ikaja

a este nieco kamaratka sspava pravidelne s xalnom bez oxrany a bolieva ju bruxo,a nexuti jej jest a menzes ma dostat 5

ikaja

ahojte xcem sa opytat na nieco pytam sa v mene mojej sestry.. ona je tehotna a je v 7 tyzdni ale boji sa lebo ju obcas bolieva bruxo.Je to normalne poradte prosim ona zije v zahranici .. diky moc

pussy

Ahojte.Bojim sa ze som mohla otehotniet.Mali sme sex, skusali sme to i s kondomami ale neslo to,jednoducho nam to nesadlo, tak sme to skusili bez, ale davali sme si pozor.Ale i tak mam s toho strach co by som mala urobit?Neviem co dalej.PORADTE PROSIM

kamila bitter

Dobrý deň
zaujala ma Vaša debata a chcem sa pripojiť, keďže sa ma táto téma týka. Práve včera som sa dozvedela že som tehotná a to už začínam vraj 17-ty týždeň tehotenstva. Ostala som totálne šokovaná. Menštruáciu mám normálne v riadnych termínoch, akurát intenzita je o niečo slabšia a kratšie trvá. Žiadne iné príznaky tehotenstva ako je zvracanie alebo závrate, nemám. Snáď trošku som unavená. No musím podotknúť že som si musela kúpiť väčšiu podprsenku lebo ma tlačila a mám problém zapnúť sa do nohavíc. Myslela som len že som trošku cez zimu pribrala. Nijak extra si nesledujem telesné miery, ale pred týždňom ma upozornila na to moja krajčírka že sa mi akosi menia miery a musí šiť väčšiu konfekčnú veľkosť. To bude prekvapená keď jej poviem že som tehotná. Takže je možné byť tehotná a mať normálnu menštruáciu. Len to som vám chcela povedať.

mary33

mozem byt v tom ak nezvraciam ale mam priznaky tocenie hlavy,zmenu nalady,ale pritom mam menstruaciu dakujem za odpovede

Petuska

Môžeš byť tehotná aj keď máš menzes. U niektorých žien je to normálne, ale nechcem Ťa hneď strašiť, na Tvojom mieste by som už dávno zašla k lekárke :)