Vlasova kozmetika MATRIX

brckaaa

majú aj mlieko, ako dáva sa len po umytí na vlhké vlasy, síce môže aj na suché, tka ako chceš. mne spray nevyhovoval, vlasy po Ňom vyzerali neprirodzene, tak ja radšej mlieko.

maya_

To mlieko od Oreal som si kupila v kadernictve Pierot. Som s nim v podstate spokojna, ale teraz chcem vyskusat Matrix. Ked pises, ze ten sprej lepi vlasy, tak si radsej kupim od Matrix mlieko na zehlenie vlasov. Na nete som nenasla, ze je aj mlieko, len ten sprej. Tak dufam, ze ho v kadernictve budu mat.

brckaaaaa

maya_

od l orealu si mala to mlieko z obchodu či od kaderníka? ja mám to čierne z obchodu a neviem si ho vynachváliť. mala som už aj zo sady Matrix Sleek look iron smoother - spray pred žehlením, ale ten mi vEľmi lepil vlasys, potom som vyskúšala iné spraye a buď nezaberali alebo mi zas lepili vlasy, tak som vyskúšala mieko a s ním som už spokojná. no zo sady Matrix Sleek look iron smoother je aj mieko ku žehleniu a síce som ho ešte neskúšala, ale kamoška vravela, že je tiež super.

maya_

Mate niekto skusenosti s Matrix Sleek look iron smoother? Doteraz som pred zehlenim vlasov pouzivala Oreal Tecni Art iron finish, teraz chcem vyskusat Matrix.

aeshly

ja si určite nemyslím, že značka matrix je podobná ako znyčky v obchodoch, vidím v tom rozdiel. a používam nejaké prípravky aj prof. kozm., ale určite si nemôžem dovoliť celú sadu, pretože pre mNˇa drahá je, takže tvrdiť jednoznačne ako nejaké pravidlo, že kozm. matrix drahá nie je je dosť od veci. nech to posúdi každý sám.

alechandro

matrix a loreal je super profesionalna kozmetika určena na predaj v kadernictve mam kadernictvo a použivam len tieto značky!!!!
su drahe??? NIE!!! je to uplne ina kvalita ako v obchde!!! ludia to nevedia myslia si že značka je stejna ako v kadreku loreal v obchode nieje ako loreal profesional v kadernictve v obchode su len slabe žbrndy!!!!!!
moj salon alechandro Trenčin poradim aj viac

aeshly

kamm... používaš tú kozmetiku? Ak áno, čo presne? Pozerala som na ňu teraz na nete a zdá sa mi bYť dosť drahá.