Vlasova kozmetika MATRIX

matrix

ahojky, neviete mi niekto poradit? moja kadernicka používa tuto kozmetiku a ked mi umyla posledne vlasy dala mi balzam po ktorom sa mi dali úplne lahko rozcesat moje suché a poskodené vlasy, neviete mi poradiť z ktorej rady Matrix to mohlo byť?

didia

Chcem poprosit o radu. Vela citam, ako sa doporucuju pripravky pred zehlenin. Fakt to pomaha? Zehlim si tak dva-tri krat do tyzdna, bocnu cast a hlavne konce. A ak uz si teda kupim, asi skusim tu znacku Matrix. V akej cene sa to pohybuje? Dik.

zora75

ahojte.Poradte mi prosim,chcela by som si kupit zehlicku na vlasy,ale neviem ktora by mi velmi neznicila vlasy a bola by pre mna idealna.Siroka,alebo tensia.Vlasy mam jemne a vsetci ma odhovaraju,ze si ich znicim este viac lebo si ich aj farbim a mam aj melir.Ale pocula som,ze existuju aj nejake pripravky pod zehlicku.Poradite mi?

kirk

dievčará a existuje nieco od matrix na uhladene ci rovne vlasy... ci ako sa to vola?
Priatelke by som chcel spravit kozmeticky balicek k meninam.Viem,ze matrix som uz u nas na policke videl.Ale nechcem sa jej spytat.dakujem;)-

aeshly

kecalka... zoženieš ju v niektorých kozmetických salónoch, tak skús zájsŤ. Inak čo konkrétne si vyskúšala z nej?

kecalka

aj ja som kozmetiku Matrix vyskusala, je proste bohovska.Mam velmi jemne a nepodajne vlasy, proste ziadny uces mi nedrzal pokial som nevyskusala tuto znacku. Skadial ju mam zohnat, mate nejaky kontakt

sonka

prosím poraďte mi, mám kučeravé, nepodajné, zničené vlasy aj napriek tomu, že im venujem vEľkú starostlivosť, neviem čo robím zle a už začínam bYť zúfala... počula som, že kozmetila matrix je dobrá, ale z toho kvanta výrobkov neviem, čo si vybrať, preto by som bola veľmi rada, keby mi niekto poradil.... možte kľudne písať aj na moje icq, tam trávim najviac času, ........364205017

ema

taktiež som skúsila zmeniť túto kozmetiku za kozm. od značky oisis od schwarzkof. síce ani tá kozmetika nie je najhosšia, ael s metrix mám omnoho lepšie skúsennosti, pretom sa k nej zas vrátim.