Vlasova kozmetika MATRIX

melinda

Natali musím Ta vyviesť s omylu Matrix je dostupná cenovo vôbec nie je drahá sú firmy ktoré majú raz také cenové relácie.Ja som kaderníčka tak viem o čom píšem.Ak potrebuješ info rada si popíšem o týchto záležitostiach.melinda

melinda

ahoj,Matrix je to skvelá kozmetika ja snov robím už 5 rokou.V obchodoch ju nedostaneš pretože je to profesionálna vlasová kozmetika.K zakúpeniu ju dostaneš len cez distribútora alebo obchodných zástupcov Matrix. Ak by si chcela ďalšie informácie môžeš napísať na môj mail.Pa

natali:)

to livka
www.ehair.sk
na tejto stranke si uz len vyber rad,aky potrebujes:)
ak si ale nebudes uplne ista,mala by si sa poradit s kadernickou-ta ti poradi vzdy najlepsie;)

natali:)

V pohode;))...ak budes mat este nejaky problem,mozes mi napisat,a spolocne sa ho pokusime vyriesit:)Zatial papus;))

natali:)

tak v tomto pripade ucite zvol kuceravenie...hovorim,skus na tej stranke vyhladat,ktory rad bude najlepsi,a potom sa v kadernictve popytaj ci predavaju tie vyrobky...a ak chces aby tie vlny boli dokonale,skus popracovat aj s fenom al.kulmou-uspech je zaruceny;)

najda

moji priatelia si myslia, ze mi pristanu prave vlasy kucerave.. zehlicku Rowentu mam, ale moc ju nepouzivam - som dost leniva :)) Tak myslis, ze skor tu radu na tie kucerave, ju? Snad to bude dobre :)

natali:)

no najda,tak ti oznamujem,ze mas uplne rovnake vlasy, ako mam ja!
to ake vlasy chces mat je len na tebe,skus sa spytat svojich priatelov,co ti viac ide...ked sa ale predsa rozhodnes pre tie rovne,pouzi rad sleek.look ako ja...samozrejme musis k tomu mat kvalitnu zehlicku,ako uz mozno vies remington a rowenta su najlepsie,a ja sa chystam teraz kupit remington S 3003,siroku zehlicku-to je na tie nase vlasy;)
takze dolezite je mat kvalitny pripravok a pristroj a ide sa na vec!...aj ked to nie je prave najlacnejsia zalezitost,ale co by sme pre nase krasne vlasy neurobili,ze?;))