Zaplati poistovna?

Príspevok v téme: Zaplati poistovna?
orteza

dobry vecer. chcela som sa opytat na skusenost niekoho.. kolko penazi mi vyplati poistovna za uraz? stal sa v triezvom stave, vyhla som sa operacii, no 4 mesiace som nosila ortezu. slo o prasknuty meniskus a vazivo stale nemam v poriadku. uraz sa stal v januari.. je polovica septembra a stale nemozem korculovat behat skakat ci ohybat nohu a zboku je to riadne citlive na dotyk. stale chodim na rehabilitacie. bol niekto v podobnej situacii? dakujem

orteza

nasla som tu ocenovaciu tabulku.. ak moj stav je spojenie dvoch poskodeni, percenta sa spocitaju? Obmedzenia hybnosti kolenného kĺbu ľahkého stupňa + Nestabilnosť kolenného kĺbu pri nedostatočnosti
jedného bočného väzu ?

Laurina22

Ale ved to ti oni vypocitaju,naco sa ides radit na nejaky portal,nerozumiem.Zavolaj tomu poistnemu poradcovi,ktory ti poistku robil.

Jeho agenda je to dokoncit.

po-radca

najskôr si tú zmluvu celú dôkladne prečítaj. potom napíš na tú poradu.sk, tam sa musíš najskôr zaregistrovať a nájdi si oblasť, ktorá sa týka tvojho prípadu. tam sa určite nájde niekto, kto ti konkrétne poradí. alebo ťa nasmeruje kam sa máš obrátiť. toto fórum je trocha o inom. aj keď sa tvoj problém týka zdravia, toto je skôr právnická rada, ktorú potrebuješ.

po-radca

predovšetkým by si sa mala poradiť s nejakým odborníkom ešte skôr, ako to dáš tvojej poisťovni. na ich úradníkov sa nespoliehaj, oni urobia všetko pre to, aby ťa ošmekli a dali ti čo najmenej. ty si predtým musíš zistiť všetko, na čo máš nárok a byť na nich pripravená. a prečítaj si zmluvu, veď pri uzatváraní poistky si ju musela podpisovať -alebo tvoj zákonný zástupca, ktorý ju platí. a ešte by som ti odporúčal napísať na poradu.sk, tam nájdeš skôr nejakého odborníka ako tu.

orteza

no zalezi mi.. momentalne je kazda koruna dobra..platim skolne, mama dava bratovi peniaze co studuje v cechach.. necakam majland ale tak..aspon nieco. nasledky isto budu,ale zas nie v nejakom tragickom rozsahu. to mi povedali uz v nemocnici ze to koleno nebude uz sluzit ako ma