Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest v krizoch - aka je najlepsia rychla pomoc?

Príspevok v téme: bolest v krizoch - aka je najlepsia rychla pomoc?
srotina

Zdravim vsetkych.
Potrebovala by som radu v tomto ohlade - som sportovkyna a uz dlhsiu dobu som pocitovala sem tam, pichanie v krizoch, v driekovej casti chrbtice. Ale nebolo to nejako pravidelne, sporadicky. Vcera som prenasala tazke veci hore schodmi a asi 10 minut po tychto ukonoch som zacala pocitovat tieto bolesti omnoho intenzivnejsie. Ked som v pokoji to neboli, ale pri urcitych pohyboch je to dost zle - co mam robit? Aka je najucinnejsia a najrychlejsia pomoc? Nemozem si dovolit pauzovat dlho. Vdaka za kazdu radu.

jankaaaaaaaaa

maros: nerozumiem co mas stale s tou nerologiou. ked ma niekto problem s pretazenim chrbtice je na mieste navstivit ortopediu a nie neurologiou.

Maros75

A daj si teple obklady.........ak mas gelove vrecusko bolo by to super. A nedavaj si horucu vodu vo vani.Je to hlupost.....viac si ublizis ako pomozes.
Tiez Dorsiflex by bolo fajn skusit.
A na zaver.......zajdi na alergologiu a daj si spravit rtg. Ak mas poskodene stavce,mozes sa rozlucit s vrcholovym sportom.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.