Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest v krizoch - aka je najlepsia rychla pomoc?

Príspevok v téme: bolest v krizoch - aka je najlepsia rychla pomoc?
srotina

Zdravim vsetkych.
Potrebovala by som radu v tomto ohlade - som sportovkyna a uz dlhsiu dobu som pocitovala sem tam, pichanie v krizoch, v driekovej casti chrbtice. Ale nebolo to nejako pravidelne, sporadicky. Vcera som prenasala tazke veci hore schodmi a asi 10 minut po tychto ukonoch som zacala pocitovat tieto bolesti omnoho intenzivnejsie. Ked som v pokoji to neboli, ale pri urcitych pohyboch je to dost zle - co mam robit? Aka je najucinnejsia a najrychlejsia pomoc? Nemozem si dovolit pauzovat dlho. Vdaka za kazdu radu.

jankaaaaaaaaa

treba ist na ortopediu a treba vysetrit celu stavbu tela. ci nemas zle drzanie tela, ci niesu patologicky postavene nohy a pod. hlavne ak si sportovkyna, treba dbat na kvalitnu obuv alebo ortopedicke vlozky
ak ta teraz bolia krize z pretazenia, skus jednoduche cviky na uvolnenie chrbticem, vyborne je napr. plavanie, treba sa setrit a oddychovat , kym bolest neprejde

ja40

Skus sa v stoji hlboko nosom nadychnut a s vydychom sa pomaly predklon kolko ti pojde. Opakuj to par krat,ono by to malo povolit. Potom si lahni na chrbat a daj si nohy za hlavu,takto si ponatahujes chrbtove svalstvo. Ucinne su aj masaze,alebo navstiv doktora. Najprv si skus takto pomoct. Drzim palce.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.