Ako sa do štátnic nezblázniť

cheatet

Hviezdička Gratulujem! Nestraš, ja mam už len 7 dni, a mam pocit ze nic neviem, neviem ani polovicu a ucim sa jak blazon, stale, v kuse, ani vonku nechodim! Uz sa tesim ked to budem mat za sebou, dufam ze komisia bude ohladuplna a nevytiahnem si tie najbrutalnejsie otazky!Robim si karticky aby som si aspon daco zapamatala, pisem si ich rucne, ale neviem neviem. Stale sa spolieham na to, ze ak to nedam teraz, na september sa to naucim lepsie :)

cheatet

Hviezdička Gratulujem! Nestraš, ja mam už len 7 dni, a mam pocit ze nic neviem, neviem ani polovicu a ucim sa jak blazon, stale, v kuse, ani vonku nechodim! Uz sa tesim ked to budem mat za sebou, dufam ze komisia bude ohladuplna a nevytiahnem si tie najbrutalnejsie otazky!Robim si karticky aby som si aspon daco zapamatala, pisem si ich rucne, ale neviem neviem. Stale sa spolieham na to, ze ak to nedam teraz, na september sa to naucim lepsie :)

hviezdička

Dnes som skončila a vôbec to nebolo až také jednoduché mám síce Áčka, ale otáčali nás poriadne, takže učiť sa treba a všetky otázky!!

kvietok13

Tiez som mala pocit ako nestiham, ale nakoniec vsetko dobre dopadlo.. casto chce vediet komisia nieco prakticke zo zivota a poucky ich nezaujimaju :)
drzim palce

Ing.

anci

tak posledny tyzden mucenia! zavidim vam aj tie 8-hodinovky! ja tak od 9 do polnoci, aj tak mam brutalne nestihacky! ale dako uz len bude - drzim vsetkym palce!!! a pevne nervy ;)

katka...

No ja este nemam ku koncu. Ale od zajtra uz musim zacat aj ja s osemhodinovkami. Mam este dva tyzdne. Tak hadam to postiham. Ja to vlastne len dookola opakujem, lebo z tych predmetov som robila skusky. Ale vela veci som uz pozabudala.