Predlženie vlasov

Príspevok v téme: Predlženie vlasov
Patinka

Ahojte prosím pomôže mi niekto ako si predĺžit vlasy bez tých clip in pripravkov niečo take čo mi urýchli rast vlasvo mam ich po prsia a mám túžbu ich mat dlhšie nepozná niekto niejaké šamponý na predlženie vlasov alebo tabletky niejaké vitamíny čo naviac pomáha vám počula som už aj o žihľave na vlasy skušam to ale nepomáha to až tak a Prosím poradte mi :) dakujem

janka11378

davala som si ich normalne dole, ved uvidis po par mesiacoch ked ich budes pravidlne pouzivat,

ale zasa je to lacnejsi sposob dat si clipsne lebo nadpajanie je o dost drahsia zalezitost

extension 2

no neviem akym sposobom si ich davala dole ked si si vytrhala svoje vlasy :) ;) ale mne sa to este nestalo ,
nelinka
ja mam tiez standart sadu lenze tie predlzene .vidiet ze su predlzene tych 10 cm predlzenych su dost riedke takze ich stahujem do chvosta do boku,ty si snimi spokojna ako citam ,fotku zo zadu pred a po by si nemohla poslat ?

janka11378

ja mam tiez doma clipsne ale pouzivala som ich tak asi par mesiacov ma to bavilo
jednak ked sa to chce dobre spravit tak to nieco aj trva nasadenie a ked som si ich davala dole tak som si vzdy vytrhla vlasy svoje,
teraz mam nadpojene inou metodou a mam pokoj, raz za 3-4mesiace si ich dam znova posunut

nelinka22887

ahojte baby ja mam clipy klasicke ludske europske 110g, rozmyslala som nad napojenymi ale som rada ze som sa rozhodla pre tieto silikonove klasicke co si dam vecer dole, mam ich 2 tyzden svoju dlzku mam asi 40cm a clipy mam 55cm, super to vyzera, huste krasne nevidno to vobec, mozno preto ze aj predtym som si s vlasmi robila co som chcela a drzia v tomto mam dobry vlas cokolvek robim len mi strasne zriedli na to aku som mala hrivu, zehlim ich uz som aj umyvala no som velmi spokojna a hlavne ked ma omrzia alebo ich nechcem nedam si ich niesu s tym starosti ziadne

danielaaa

Urcite ja ti dam vediet, ze co a ako hned ako tam pojdem, len z tej hustej nemaaju moju farbu, buderm musiet farbit svoje vlasy :((

extension 2

daniela,no chcem vyskusat ked budem mat volno natocit vlasy aj moje aj extension
ako to bude vyzerat ,lebo rovne vlasy sa mi nepacia ,v piatok sa mas snou dohodnut kedy mozes prist vyskusat ? ci deluxe ci tie huste ,hej ?
tie deluxe su 110 gr a ta husta sada je 150 gr.no myslim si ze zvolis tu hustu sadu ,lebo ako pises chces ten isty efekt vlasov ako chcem ja ,jednoducho povedane ako ma ta blondska na videu ,
napis potom prosim ta ako sa ti pacili tie deluxe a tie huste ,lebo ked ja mam 120 gr a konce su akokeby preriedene tak si myslim ze fakt zvolis tie huste vlasy .aj ked je pravda ze ja chcem aj predlzit aj zhustit vlasy tak mala by som rozmyslat nad tou hustou sadou ,no pockam co povies ty

danielaaa

Aha, no ved ja preto chcem take huste vlasy aby to tak vyzeralo, tie co chcem su 2 krat pressite...uvidim na tyzden v piatok jej mam volat ze dohodneme

extension 2

ja viem ako to myslis,ale aj keby ze ich zarovnam tak to tak vyzera ,keby bolo tych vlasov viac na tom pase tak je to ok presne ako ta blondska na videu to vidno ze ona ma tie pasy hustejsie asi raz tolko ako tie moje ,,tak sa mi zpalnia aj tie spodne predlzene vlasy

danielaaa

No takze dnes som volala s tou babou co to predava cez web. stranku, sidli v PP takze urcite nebudem objednavat cez net,ale pojdem si tam vyskusat obe sady, nad ktorymi premyslam a vezmem si tu,ktora bude sediet viac, vravela ze nie je problem prist a vyskusat :))
Ono tie konce maju vsetky tak zostrihane do postupna, podla mna keby si si sama noznicami zarovnala tak to bude ok, ja chcem tak urobit, ze si vezmem 45 cm, ona tam su vlasy aj 48 cm a zarovnam tak do 40 maximalne, no ja mam este asi menej vlasov nez ta baba na tom videu :))