Predlženie vlasov

Príspevok v téme: Predlženie vlasov
Patinka

Ahojte prosím pomôže mi niekto ako si predĺžit vlasy bez tých clip in pripravkov niečo take čo mi urýchli rast vlasvo mam ich po prsia a mám túžbu ich mat dlhšie nepozná niekto niejaké šamponý na predlženie vlasov alebo tabletky niejaké vitamíny čo naviac pomáha vám počula som už aj o žihľave na vlasy skušam to ale nepomáha to až tak a Prosím poradte mi :) dakujem

extension 2

daniela ,dnes mi dosli vlasy :) a ak mam pravdu povedat ,som si ich pripla na rychlo aspon ako to vyzera :) takze kde tu mi trcala pukacka fakt to bolo len na rychlo lebo ani cas poriadne nemam :)))ale aj to hrozne pripnute celkova dlzka vlasov vyzeralo celkom v pohodicke no dnes vecer to vyskusam vklude pekne pripnem a uvidim :))

Jessi_1111

ahoj...ja som mala vlasy po pás ale mala som znicne konceky tak teraz mam ,,iba" skoro po pas. je to ta tabletka co reklamuju a sampon syoss papa

extension 2

ahoj daniela ,no uz som nervozna vlasy este nedosli ,len dufam ze neostanem sklamana z dakeho odrbu ze ma ofajcili o peniaze :( no dufam ze nie !!!
ja nemam riedke len velmi velmi jemne ako pierko :(
tak pockam este do zajtra ak nie volam tam a uvidim co povedia

danielaaa

Extension, tak potom by to mohlo stacit, uvidis, ja mam tiez jemne vlasy, nie uplne riedke,ale jemne co je este horsie ako riedke :) s tymi 70g. to vyzeralo hrozne :( ja som nasla na nanicvlasy.sk len nemaju moj odtien tak som zase zufala,ale dam sa asi celkom na blond, alebo dofarbim clipy a bude pokoj :)

extension 2

zase som zhanala vsetky mozne fora o tychto vlasoch a je odporucane na redsie vlasy nie vela clipov cize klasicka gramaz okolo 100 gr.lebo to moze byt vidno a celkovo vzhlad ked je vela clipov je ocividne lebo vlasy na vrchu hlavy su riedke a dole velmi huste
uvidim ako mi to sadne a celkovy vzhlad aky bude

extension 2

ahoj daniela ,som sa prihlasila a teraz si nepametam heslo :)
este mi nedosli zajtra uz konecne dojdu (dufam)ja mam 120 gr.obejdnane za 80 euro ,
aj ked moje vlasy su velmi jemne staci maly vanok a mne vlasy lietaju ako keby bola vichrica,tak dufam ze mi to bude stacit ak nie vratim a objednam druhe aspon 160 gr
kde si nasla ? na ktorej stranke ?

danielaaa

jasne ze idem :) nasla som 150g, za 90 eur, co si myslim je aj tak fajn cena, ty mas kolko gramov?? tebe to pekne predlzilo??

danielaaa

extension nebolo, vlasy som zaslala spat, na pori&dne predlzenie, aby to pekne vyzerallo treba aspon 150g. vlasov, ja som mala 70, bolo to malo

extension

daniela ,keby som ta poprosila o fotku ? alebo cez mail poslat fotku tvojich vlasov ? chcela by som vidiet aj dlzku a tak celkovo ,ked ich mas zalozene ,dalo by sa ?