Predlženie vlasov

Príspevok v téme: Predlženie vlasov
Patinka

Ahojte prosím pomôže mi niekto ako si predĺžit vlasy bez tých clip in pripravkov niečo take čo mi urýchli rast vlasvo mam ich po prsia a mám túžbu ich mat dlhšie nepozná niekto niejaké šamponý na predlženie vlasov alebo tabletky niejaké vitamíny čo naviac pomáha vám počula som už aj o žihľave na vlasy skušam to ale nepomáha to až tak a Prosím poradte mi :) dakujem

extension

az teraz som si vsimla ze nebudes mat tie male clip 5 cm ,tie su na boky hlavy vlastne si predlzis len zadnu cast vlasov ,tvoje vlasky mas dopostupna ? ci rovno ?
mozno sa vela vypytujem len nepoznam nikoho kto ich ma a velmi ma to zaujima

extension

ahoj daniela
to budes mat pod lopatky mozno aj trochu viac asi ako mam ja moje vlasy dlhe,ako pises ze mas polovicu tych pasov nez tie co som si objednala ja ...takto ak su tvoje vlasy huste aby si nemala velky rozdiel vies ze budes mat po plecia vlasov hrozne vela a tie predlzene len par pramenov.uz som to videla jedna holka to tak mala a nevyzeralo to velmi pekne vrch hlavy zaplneny vlasmi a tie predlzene len par pramenov
ale ak nemas tvoje vlasy velmi huste mozno to budes mat akurat no neviem,to budes vidiet sama,ja jednoznacne by som si bud dokupila pasy vlasov alebo by som ich vratila kupila aspon aspon 100 gr.
mozem sa opytat kolko si platila za 70 gr.? a skade si objednala?
tie moje ma stali 82 euro a mala by dojst v piatok (dufam) alebo v pondelok no neviem sa dockat :)

danielaaa

No tak ja mam asi polovicu z toho co pises, 1 klip 20cm, 2 15cm atd, este mi nedosli su na ceste, tak uvidim, objednala som si 45 cm, svoje vlasy mam tak po plecia

tina78

ale da sa prispiet k rastu vlasov tym ze sa o nestarame, jasne ze nerastu ked su rozstiepene a suche,
treba pravidelne zastrihavat suche konce davat vyzivovacie balzamy
a potom je aj ta kvalita vlasov ina

extension

ja mam dlhe vlasy predlzia sa mi len o par cm cca 10 12 cm,ide mi o to aby som vyplnila pekne objem aby som mala krasne huste vlasy proste ide mi o to aby som mala riandu hrivu :)
baby piste kto mate extension clip ake ucesy si dokazete vykuzlit atd...

extension

daniela. z netu daj si do googlu extension clip alebo predlzenie vlasov clip a tam su vsetky mozne gr a dlzky vlasov
mas 70 gr? a kolko pasov kolko clip a aku dlzku ? ?
ja mam (budem mat )10 pasov s toho su 2 pasy 20 cm na sirku 4 pasy 15,5 cm a 4 pasy 5 cm dokopy 18 clip a dlzka vlasov je 58 cm aj ked je pravda ze som chcela plne konceky ( zarovnane) ale skoro vsetky boli zostrihane do postupna nevadi ,sa neviem dockat ked dojde postar
aj si ich natacas ? kulmujes ?uz si skusala aj vrkoc?ako dlho ich mas ? si spokojna ? tvoje vlasy mas ake dlhe ?

danielaaa

extension a odkial si tie vlasy objednavas, ak smiem vediet, pretoze ja som si objednala 70 gramove a myslim si ze to bude malo...

macka26

ziadne lieky na rast prst, vlasov a co ja viem coho neexistuju. nezacnu z toho rast, mozno zpevneju, prestanu tolko padat, posilnia sa. ale nikdy nezacnu rast.. kto ti tvrdi opak, klame
vlasy narastu mesacne v priemere 1cm. ale su napriklad typy zien, ktorym do urcitej dlzky vlasy narastu rychlo a potom dalej nie., lamu sa atd.. je to aj genetika...

extension

baby ved ale vlasky sa daju predlzit aj obycajnimy pasmi s clipmi nie s keratinom a to vlay nenici :) to nic ti s valsmi nespravi iba ti ich predlzi ) ja budem mat (objednane zatial,cakam kym dojdu )10 pasov s 18 clipmi a vlasy celkovo vazia 120 gr mozem si ich dat do hlavy kedy chcem a ako chcem a zlozit kedy chcem :)
kukni video :
www.youtube.com