Predlženie vlasov

Príspevok v téme: Predlženie vlasov
Patinka

Ahojte prosím pomôže mi niekto ako si predĺžit vlasy bez tých clip in pripravkov niečo take čo mi urýchli rast vlasvo mam ich po prsia a mám túžbu ich mat dlhšie nepozná niekto niejaké šamponý na predlženie vlasov alebo tabletky niejaké vitamíny čo naviac pomáha vám počula som už aj o žihľave na vlasy skušam to ale nepomáha to až tak a Prosím poradte mi :) dakujem

Jablíííčko

Ja som mala predlžene vlasy a bola to hroza .. tie prve mesiace uplne paráda :) ale potom ? ked som si napr . prehrabla vlasy tak sem mnela tolko vlasu v ruke,že to ani možné nebilo :/ vcil si vlasy uzdravujem od toho asi pul roka:) už to nikdy v živote nechcem mať!:)

LETICIA

tiez uvazujem nad predlzenim, mala som vlasy po pas, a teraz mam na mikado kratke, ale rychlo mi rastu vlasy, kolegyna ma napajane keratinom, povedala, ze mi nadpoji, ma tu vec ktora sa nato pouziva, ale nechcem si znicit tym vlasy, tak som ich zacala henovat a od heny mi rychlo rastu.

User_37597

Natália H
POCUJ kazdy krat ked vidim taku temu kde si niekto pyta radu ako mu rychlejsie narastu vlasy alebo nebodaj ked niekto povie ze to vidi "volnym okom" ze mu rychlejsie rastu tak ma ide od nervou roztrhnut :D
janka pise pravdu.
dam ti taky malu ulohu.sama si to doma mozes skusit..odmeraj si vlasy.a nedavaj si na ne nic extra.proste to co doteraz.potom si ich o tri meciace odmeraj zapis o kolko vyrastli a zober si nieco co akoze pomaha na rast vlasov a zas si odmeraj vlasy po troch mesiacoch..vsadim sa ze sa ti to nebude chciet a vsadim sa s tebou o cokolvek ze aj keby si to urobila vlasy ti o nic viac nenarastu ako ked pouzivas klasicke sampony a ziadne "zazracne" vyrobke :D

Natália H.

Bože tak sa už rozhodnite. Buď čítam, že ti budú rásť rýchlejšie, inde čítam, že nerastú rýchlejšie,že sú to blbosti a inde zase, že to pomáha iba tým čo to majú v génoch. Už mi to vážne lezie na nervy!! Veď sa už dohodnite načo to potom je?? Aby človek čítal iba tie vaše výmeny názorov alebo aby človek zistil, či to ide alebo nejde. Ja som tu už prečítala najmenej 100 príspevkov a vôbec som neprišla na to či to ide alebo nejde.

jankaaaaaaaaa

neexistuje nic. iba genetika.
a nedaj sa nahovorit na ziadne tabletky ani vitaminy, lebo keby mali fakt pomahat , tak by ti z nich potom rastli aj chlpy , nielen tie na hlave. vsetko je to len biznis a oblbovanie ludi