Bolestivé hrče na nohách...

Príspevok v téme: Bolestivé hrče na nohách...
Dalibor-KE

Zdravím, mám 24 rokov a mám problém s nohami. Presnejšie...na nohách, od kolien ku členkom sa mi urobili dosť bolestivé hrče, tvrdé, akoby kostné výrastky. Zhoršuje sa to po fyzickej aktivite. Mám sedavé zamestnanie v kancelárii no vo voľnom čase chodím na prechádzky so psom a hrávam futbal, v podstate som nonstop v pohybe. Neviem si s tým rady, mohlo by ísť o kŕčové žily? Alebo??? Mám to viac menej v prednej časti lýtok, pri kosti, žiadne zväčšené žily nevidno...vedeli by ste mi niekto poradiť o čo by mohlo ísť??? Ďakujem

Tibor8

Dalibor-KE
Ak si s tým bol u lekára, mohol my si sem napisať, čo ti povedal? Mam totiž rovnaký problém... vďaka

Dalibor-KE

No mal som teraz pauzu kvoli vyvrtnutemu clenku asi dva-tri mesiace...a preslo to, ale raz som bol hrat...a objavili sa znova. Snazim sa najst si cas na lekara, len je ho malo :)

Deria

Nemyslim, ze by to boli zily. Presilenie? Skus si dat pauzu s futbalom a nebehaj so psom, radsej ho trenuj, nech ti nosi loptu. Chod k doktorovi, zrejme ti tiez nariadi klud.

ojka.

takto na dialku ti vela ludi asi nedokaze pomoct,...
Skus radsej navstivit lekara,nech sa na to blizsie pozrie,budeš sa snad citit aj trosku kludnejsie. Drzim palce (: