Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazvy po akné

kikarika1

totka

vpadnutá jazva sa nedá zakryť...aj keď ju prekryješ korektorom, aby bola farebne neviditeľná, aj tak bude stále viditeľné jej "vpadnutie" - to vpadnutie treba niečím vyplniť, aby bolo na úrovni neporušenej pokožky....ja mám takúto jazvu od kiahní na nose, tiež je viditeľná (napr. pod svetlom, pod slnkom)....zatiaľ neviem o ničom, čo by túto jazvu odstránilo, aspoň tak, aby bola menej viditeľná

totka123

Zdravim prosim vas o radu ...neviete mi poradi ako zakryt vpadnutu jazvu dlzzky asi 7 mm na cele ?? neni moc praveze vpadnuta ale je pod urovnvou koze a vidno ju z bocneho osvetlenia... ...da sa to zakryt nejakym tuhym tekutym make upom ?? velmi ma to trapi .....tak ze sa tam vklepe make up alebo korektor a jazva sa aspom trosku zredukuje da sa to ?? co je taky najlepsi make up??...prosim o odpoved :)

anjelik9

tak na take rychle zbavenie červenych flakov je dobry konopny kremik od cutishelp ja to použím na vyrazky a flaky po nich ešte aj bioderma sebium ai a voda h2o a ked chceš na take olupovanie tvare tak glyco a abo eclaram - ale ten je na liečbu akne

jazvicka

ja som akne nikdy nemala ale segra s tym mala problem a pamatam sa, ze tie jazvy si likvidovala peelingom. kazdy druhy den si riadne vypeelingovala plet, cim ju nutila sa rychlo obnovovat a tak asi za pol roka uz jazvy nemala. len treba byt asi dobre trpezlivy lebo za tyzden sa toho nezbavis a ked sa na to vykasles, tak sa to samo neodstrani.

agni

ahoj, mne celkom zaberaju oleje...mam na mysli mandlovy olej alebo arganovy olej...su sice drahe, ale jazvy sa vstrebavaju a k tomu vyzera plet vdaka nim aj krajsie :), ked si dobre pamatam tak lekarka mi zase proti jazvam davala gafrovu mast...teraz pouzivam masku od AB kozmetiky s gafrom a myslim, ze tiez pomaha celkovo prebielit plet...aspon ja mam z nej taky pocit. drzim palce ;)