rast vlasov

jankaaaaaaaaa

bibisa: a myslis zeby to odstranilo aj kriklavo cervenu? lebo rozmyslam ze prejdem na rysavu, ale nechcem to peroxidom odfarbovat, tak rozmyslam nad B4, ale tam je napisane ze na vyrzane farby to nemusi byt ucinne :/

User_37597

juj som vystudovana no nebavi ma to :D ked si predstavim ze by som mala strihat celi den tak po jednom dni by som mala chrbat v prdeli a krcnu chrbticu podobne :D
inak len tak na margo toho co som vyskusala.v sobotu som si nacapala na hlavu ten stahovac farby B4 color r. a musim uznat akoze pecka to je.stalo am to v dm 13 eur ale stalo to za to...s tmavo hnedej mam jednoznacne bledsiu farbu aspon o 4 stupne s tym ze sa mi s toho spravila taka fasa hneda..len smola je ze ak sa farbite s hennou tak ten B4 color to nestiahne,lebo s atam vytvaraju na kutikule flaky ktore proste nezidu.nastastie som mala iba klasicku farbu :D ale vrelo odporucam ;)

jankaaaaaaaaa

alebo sa snazil zarobit na tych produktoch.
ale urcite je henna lepsia na farbenie vlasov ako klasicke chemicke farby. len skoda ze tie odtienie niesu take vyrazne ako po chem. farbe

User_37597

ale ved mi to nemyslime zle.len proste je to blud ze rychlejsie z niecoho narastu a je to taky isty blud ako ze sa chudne s cajmi na chudnutie.proste treba verit veciam ktore su naozaj realne a nie rozpravkam.ak niekedy nejaky kadernik tvrdil svojim zakaznikom ze s tohto pripravku porastu vlasy ako dive tak to veru nebol v skutku informovany kadernik.