zaspávanie a čudné pocity

Príspevok v téme: zaspávanie a čudné pocity
jacko

Ahoj, ľudia potreboval by som poradiť. Mám jeden problém, ktorý sa mi v poslednej dobe opakuje a nemám pońatia o čo ide a k doktorovi ma to moc neláka... Pri zaspávaní pociťujem akoby sa mi vedomie začalo presúvať niekam inam mimo tela, v skutočnosti cítim, že odchádzam, nevidím nič, len cítim tú vzdialenosť medzi mnou a mojim telom, ktorá je čím ďalej tým väčšia. Napokon vždy spanikárim a snažím sa urobiť všetko preto aby som sa dostal späť, šklbem so sebou kričím ako len viem, ale len vo svojej mysli, čím viac kričím a vzdorujem tomu tým som bližšie až sa nakoniec akoby opäť zmocním svojho tela a som späť. Všetko to vždy začína tmou po zavretí očí, vidím nejaký obraz alebo obrys... neviem nerozumiem tomu, niekoľko krát sa mi stalo, že som pri pokuse dostať sa späť k sebe, spadol z postele na zem zdvihol som sa, bol som u seba v spálni, všetko vypadalo tak ako malo až na to, že za niekoľko sekúnd som sa strhol zo sna a ležal som na posteli... prosím pomoc.. psychiater? exorcista? vitamín C?

fazula gula

uz tu bola o tomto tema neviem kde ale pisali tam ludia s pododbnymi problemami a je to presne to co napisal xxxxxxxxxxxxxx

zrukynoha

Čím to je, že tí čo sa o to snažia mesiace nič nedosiahnu a tí, čo ani nevedia čo sa deje s tým bojujú :P :D

´´

Tak toto sa mi stáva dosť často. Hlavne vtedy, ak mám oslabený organizmus a dlho neviem zaspať. Má to rovnaký priebeh ako u teba/Vás. Tiež sa vidím ako kričím, búcham o stenu, občas sa aj plazím po pomoc. A nakoniec sa vždy zobudím a ležím normálne na posteli. Nič príjemné