Kde kupit maso ?

Príspevok v téme: Kde kupit maso ?
lost

Znie to sialene?

Po tom co som prave rozrezal "slovensku tucenu salamu" mi prislo zle a hlad ma priesiel. Mimochodom, toto by bola super motivacia pre hladovku, jest tneto humus.
bravcove mas 25%, hydinove maso 15%

to mi dava 40%

zvysok?

koža

to som akoze nejaky pes ?!

a soja..

aha, maso je drahe ze ?

o moj boze...

Je dnes este vobec mozne kupit v obchode maso CISTE?

Ktore nema v sebe ATB, vitaminy, chemikalie, do ktoreho nepychaju vodu, aby okradli zakaznika.

Alebo je tento slovensky kvazinarod uz tak lahostajny voci svojmu zdraviu, ze clovek nema ziadnu sancu nakupit kvalitne maso?

Alebo mam na balkone chovat hydinu?

Uz ani tuniak nie je to co to byvalo. Ten "olej" je redsi ako to co zo mna vyjde na zachode, ked to zjem. Je toto normalne ?!

Minule som btw kupil avivaz a bula taka riedka, ze by som to mohol prirovnat k vode z vodovodu. Ak by som si to vsimol v obchode, seriozne by som to vylial na hlavu manazerovi, nech mu dokazem ze som zakazik co sotji za svojim slovom !!!

Cize, otazka znie:

Kde kupit kvalitne, zdraviu NESKODNE maso ?

Dakujem.

lost

no to som kupil po asi 2 rokoch, len tak pre zmenu.. (vtedy bola rozhodne viac masova, ale myslim ze len iny druh)

uz aj salamu sa bojim kupovat, ved maso tam je v skutocnosti asi 1/3 a 2/3 je tam muka..

alebo zajtra skocim do rakuska, ci tam nemaju kvalitnejsie produkty..

aspon overim tie mýty, ci je tam kvalitnejsie vsetko..

slnečnicaa

Točená saláma sa dala jesť kedysi, keď som bola ešte veeeľmi malá. Teraz ju kupujem pre psa. Nekupuj maso v hypermarketoch, ale fakt v mensich domacich masiarstvach

mate59

a s tu vodou v mase,volá sa to krehčené maso, može obsahovat až 30% vody podľa normy,ak je to zmrznuté a rozmrazíš, tak vyleješ 1/3 vody, ale platíš ako za maso, takže tiež oblúkom sa vyhni krehčenkám...

mate59

nekupuj točenú salámu, ani lacné napodobeniny, pozorne čítaj zloženie výrobku,ináč údeniny sú nezdravé, tak sa im radšej vyhýbaj a maso kupuj čerstvé u menších masiarov.