Blok

AdamKrt

Skus sa jej opytat a nech Ti povie pravdu, co ma za problem a preco jej vadi milovanie.

Mozne ma psychicke problemy, mozno nejake zdravotne. Alebo zle skusenosti z minula a nejaky blok. Treba odhalit pricinu a potom az riesit dosledok.

Ak nebude chciet, tak jej pohroz, ze sa moze Vas vztah rozpadnut, pretoze jej spravanie neni normalne.

odpovedam

rexton, nehovorim, ze ona ma ist ku sexuologovi ci psychologovi, ale ty ;-)

Pytat si radu, ako na nu ;-)))
Mozno casom sama uvidi, ze predsa len na nieco to bolo dobre a zacne spolupracovat...

odpovedam

rexton, jednoznacne ma poruchu sexuality. Sam toto nezvladnes. Obrat sa na sexuologa. Zbytocne problem predlzovat.

rexton

Má 35.rokou a stále je poctivá.Chodili sme spolu 6.rokou a nič.Potom sme sa vzali myslel som si ,že sa to podarí teraz sme spolu 9.rokou po svadbe a stále nič.Ja sa jej spravím medzi stehná a hotovo.A ďalej ma nepustí proste blok.Najnovšie sa už nechce milovať vôbec.Poraď ak vieš.

ta3

Rexon, trochu si to domotal, tak je este poctiva alebo nie je?, lebo to je dost dolezita vec, ak uz nie je poctiva, bud ma velmi zle skusenosti so sexom alebo ju vobec nepritahujes a ak je stale panna a sex odmieta, asi je nabozensky zalozena a puritanskym sposobom vychovana a svoju poctivost chce stratit iba cez svadobnu noc, alebo je tam jednoduchy dovod a sice ten, ze ju nedokazes poriadne rozpalit, rozpravate sa o tom vobec?, co na to vravi ona?