Novinka - jest vsetko a nepriberat.

Príspevok v téme: Novinka - jest vsetko a nepriberat.
Deria

Dnes som videla reportaz na temu ako schudnut a pritom si nic neodriekat: kazde susto, ktore si dame do ust, treba prezut 50 az 80 krat! Co je na tom pravdy neviem, este som nevyskusala (ale vyskusam!) Robili experimenty s osobami, ktore jedli v podstate vsetko, aj sladkosti a schudli. Jedna 2 kg, jedna 3,5 kg ale neviem, v akom casovom rozpäti, lebo som to neskoro zapla. Tie osoby sa sice stazovali, ze je otravne vsetko tak dlho zut ale vraj sa oplatilo.

jajka001_

ja by som to nevydrzala :)) ked som hladna tak sa musim rychlo najest. a ked som najedena, naco by som este prezuvala:)

lost

OMG :D

ze 80 krat :D

ved z toho bude popol a prach a nie jedlo :D

to samotny jazyk VSTREBE :D

ja ledva 0,80 krat prezuvam jedlo :D

nebolo to tym, ze samotne ZUVANIE sposobilo spalovanie energie ? :)

teoreticky:

1 krajec chleba sa da zjest na .... hryzov
1 hryz zuvam ... sekund a xxx krat

to znamena, ze

6-7s/10h

predcasny koniec testu :)
nie je mozne zuvat jedlo 80x !! :D:D:D

nie moj chleba :D

game over :D

no ale to by trvalo asi tolkoto :

50k zuvat = pol minuty 1 hryz
1 chlieb = 7-10 hryzov.

tj 1 krajec chleba by som zjedol za 3-5 minut, kdezto bezne ho zjem za 1-1,5 minuty :)

skuste to :D fakt nie je mozne zuvat 80x :D aspon nie chlieb :) maso mozno hej....

*inko

možno tajomstvo spočíva v tom, že nikto sa počas obednej pauzy týmto spôsobom nestihne najesť a na tanieri ostane nedojedena polovica:P

bez_S

ja jedlo doslovne hltám
určite si neviem predstavíť prežuť jedlo 50-60 krát... počula som to... ale asi by ma porazilo

*inko

a koľko času si treba vyhradiť na taký obed už asi nevraveli:D
neviem, užuješ sa až až a budeš mať z toho nervy..ale skús tu srandu:)

jajka001_

ja zjem obed vzdy za pat minut. kedze to riadne nerozzujem, tak nevyprodukujem dost traviacich enzymov v slinach a predpokladam ze aj preto mozno nepriberam.