Ako dlho

ta3

neviem co by Ti pomohlo lahsie zabudnut, asi len menej o nej premyslat, ked spomienky doliehaju, jednoducho ich odohnat a povedat si, uz mi nepatri, nech si kraca svojou cestou, ja idem svojou, viem, ze je to tazke, ale ak sa budes v mysli nou zaoberat budes zbytocne trpiet, treba to v myslienkach nejakym sposobom pretat, ono sa hovori, ze klin sa klinom vybija, mozno na tom nieco bude, mna ked nechal chlapec po 8 rokoch, ja som sa z toho dost rychlo pozbierala, ale asi len preto, ze emigroval a uz som vedela, ze to je definitivny koniec, ze kazda nadej vratit to spat je zbytocna, nemas to lahke ked ju obcas stretnes, nic, tu moze pomoct iba to, ze budes menej na nu mysliet, spominat, takze zamestnavaj mysel ako len mozes, citaj, lusti krizovky, chod medzi ludi, vyjdi si von s kamaratmi, uc sa jazyk, maluj alebo skus pisat basne, cokolvek len aby si nemusel na nu stale mysliet, hlavne vecer pred spanim rozhodne nieco citaj, najlepsie tak dlho, ze pri tom zaspis, ked nas boli hlava alebo zub, zoberieme tabletku, ale ked nas boli srdce, na to niet tabletka, na bolest srdca je cas najlepsi lekar, bude to chvilu trvat, ale kazdym dnom by to malo menej a menej boliet

palo978

Co mam robit ked ju casto stretavam.Stale sa mi vracia v mysli mam nutkanie jej volat,pisat, ale nerobim to nechcem sa strapnovat.Ako to mam najlepsie prekonavat? Snazime sa nestretavat ale nahoda je svina:(( Najradsej by som si nasiel druhu a zabudol pri nej ale bojim sa ze jej ublizim ze ju nebudem lubit :(

pozri-

...no mne dlho...ale nakoniec som pochopila ze uz s tym nic nenarobim a pomaly som sa s tym zacala vyrovnavat/nemohla som preniest cez srdce skor to ze syn ostane bez otca/
ZELAM TI VELA STASTIA ABY SI SA UZ PRESTAL TYM TRAPIT A NASIEL SI STASTIE U INEJ/viem ze je to velmi tazke-ale nic ine ti neostava/

lulu22

ja som sa trápila ešte 1,5roka po rozchode s mužom, ktorého som milovala najviac na svete a to sme spolu chodili len 3/4roka. asi to záleží od toho aké city sme k danej osobe prechovávali. Tiež som sa bála nových vzťahov, ale teraz som spokojná a neriešim čo bude ak bude... :)

Slobodna

Určite ťa to prejde, ľudská prirodzenosť je žiť v páre a časom prevládne túžba po láske, sexe nad tvojím strachom.

palo978

Bojim sa hrnut do vztahu, bojim sa ze sa sklamem,neviem ci ma to aj prejde niekedy,nechapem preco ma este stale trapi ked mi tak ublizovala:(

Slobodna

trvá to tak dlho ako hlboko nás daný človek zasiahol a ako veľmi ovplyvnil, pretože platí priama úmera hĺbka našej bolesti= hĺbke našich citov. Ten, kto intenzívne miluje aj intenzívne trpí.

miro001

Ja chodim s mojou laskou cez 5rokov a keby sme sa rozisli tak si neviem predstavit ako dlho by mi trvalo kym by som sa spametal. Podla mna aspon tak dlho ako spolu chodime, ale ako pise Anaya je to individualne.
Stale plati ten kto lubil sklamal sa a ten co sklamal lubi.