Herpes v nose, mal už niekto?

mikuška

no ale toto je len take oblbovanie tela ten virus je treba dostat von a nie ho len tak plasit mastickami. je totiz velmi nebezpecny. aj ja som to robievala ale vzdy sa mi aj tak vracal dokedy som ho normalnou liecbou nezlikvidovala.

Iva3

U mňa zaberá aj na opar na perách aj v nose tiež krém Zovirax, čím skôr po spozorovaní prejavov začneš natierať, tým menší pľuzgierik sa ti vyhodí a tým skôr sa zahojí, ale súhlasím s tým, že to chce čas a trpezlivosť, potom skôr riešiť imunitu. Mňa rieši imunulóg a neopakuje sa mi to už tak často, predtým som prechádzala od oparu k oparu.

margotkaa

mne sa najčastejšie robí na perách, no mala som ho i na nose.. z tých mastičiek mi najviac pomohol herpesin, ale ten si dám väčšinou vtedy, keď cítim prvé príznaky.. potom mi to už viac menej nepomáha, ale nedám dopustiť na 100% tea tree olejček, kt. mi tú dobu čo som ho mala, skrátil o viac ako polovicu (3dni).. a určite pomáha užívanie B-komplexu :)

margotkaa

mne sa najčastejšie robí na perách, no mala som ho i na nose.. z tých mastičiek mi najviac pomohol herpesin, ale ten si dám väčšinou vtedy, keď cítim prvé príznaky.. potom mi to už viac menej nepomáha, ale nedám dopustiť na 100% tea tree olejček, kt. mi tú dobu čo som ho mala, skrátil o viac ako polovicu (3dni).. a určite pomáha užívanie B-komplexu :)

owecka

ja to mávam vždy, keď som prechladnutá, keď si často fúkam nos, tak sa mi to potom spraví...ale nezvyknem to natierať ničím, len proste počkám, kým sa mi to vysuší a odlúpne...ale je to strašne nepríjemné...ja zvyknem mávať častejšie herpes na pere, na to som si dávala vždy masť herpesin, dostaneš v lekárni bez predpisu, tak by to možno pomohlo aj v nose...

ninka255

ja mám vždy herpes len v nose,kúpim si v lekárni zovirax,ale nejakú mastičku na herpes a natieram viackrát denne,hlavne na noc.chce to čas kým sa to zahojí