Sex až po svadbe

Veterans

Tak to klobúk dole.
2 roky je vela a ešte pri takej veci.
Ale mám otásku koľko je ešte do svadby (rokov/mesiacov/...)???

bbuboo

@kolpi som sa zchuti zasmial...to myslis vazne ze prvy sex bude nadherny? mozno tak pre neho kedze prvy sex zenu/dievca vzdy boli

akinom007

klobuk dolu! moj otec by privital keby mam takeho partnera:D je zarity krestan a KDHAK a uznava "sex po svadbe"

Bubu****

nikde nie je napísané, že prvý sex cez svadobnú noc musí byť zaručene príjemný zážitok. Pripúšťam, ideálna atmosféra na sex (nemusí byť prvý). Ak sa partneri milujú je jedno či je to prvý, 10ty alebo 170ty sex. V svadobnú noc môže (ale nemusí) byť čarokrásny.

kolpi

nie je dolezite,ako dlho na to budete cakat..hlavne aby ste to obaja chceli a boli na to psychicky pripraveni
myslim, ze ak pockate do svadby, budete mat krasnu svadobnu noc a vsetka mladez vam moze zavidiet vas prvy sexualny zazitok :)

25

ste normalny?ste mlady tak si to uzivajte.sukajte kde sa da.ved vy aj zabudnete ze nieco take ako sex je deti pojdete kupovat do obchodu alebo budete cakat na bociana.ved to nema zmysel co vy dvaja robite.ak by mi baba povedala ze az po svadbe tak to urcite ukoncim.ale to je cisto moj nazor.ved sex je taky skvely.jedina vec ktora potesi aj chudobu nielen bohatych.ja byt tebou tak idem od toho.kedy si chcete uzivat sex?na dochodku?je to hlupe.