Sex až po svadbe

emanelita

je vôbec možné aby to muž vydržal až do svadby? ja mám zase opačný problém môj partner je zástanca sexu až po svadbe sme spolu síce krátko ale ja to neuznávam a chcem to ešte pred svadbou ...neviem ako mu mám vysvetliť že to nieje hriech a ako ho k tomu priviesť že to bude super :D snažím sa ho zvádzať ale ak to nepôjde tak sa budeme musieť rozísť :/

AdamKrt

miki985632 - no a preco mate cakat na dokoncenie skoly ?

Vies, kolko krat sa stava, ze partner, ci partnerka dokoncia vysoku, zrazu sa z nich stane horenos a doterajsi partner-partnerka, im neni dost dobry a po skole frrrrnk ? A zrazu budes za toho blbca, ktory cakal roky, podporoval slecinku, robil jej krovie a ona si najde niekoho ineho a s nim nebude mat problem sa vyspat, ci mat do pol roka svadbu.

Tak k comu je to dobre ? To bol jej napad, ci Tvoj ? Kolko ma slecna rokov ?

alle

ked to tebe vyhovuje... rob len to, co si myslis ze je pre teba aj pre nu dobre, ak si myslis ze je to odmietanie milovania tak tak cin:)

AdamKrt

Sex po svadbe sa praktizoval volakedy davno, ale zaujimave bolo, ze sa do tej svadby hrnulo zavcasu, ked zoberieme vek zien a i to, kolko spolu chodili.

Neni problem sex po svadbe, ked sa partneri poznaju pol roka :) Aj ja som si volakedy myslel, ze sex az po svadbe, ale teraz mam na to trochu iny pohlad. Dalo by sa to, keby bolo vsetko dobre. Lenze dnes nic neni v pohode, vsade je problem. Co ked bude po svadbe a z chlapa bude impotent, zo zeny frigidna, alebo si sexualne absolutne nesadnu, ci na kazdej strane bude nespokojnost pre obrovske mnozstvo kompromisov ? Dnes je to, ako kupovat macku vo vreci, alebo horsie ako tovar cez Internet :)

Videl by som to mozno na zavazok, ze si date pol roka, alebo rok a potom sa bud zoberiete, alebo rozidte. Fungovat 2 roky a tvarit sa, ze ste par... Potom, ked sa takto berie sex, to by sa nemal par ani bozkavat, atd.

Na druhu stranu, moze to byt aj niekoho vypocitavost. Ste akoze par a nie ste. Defakto ste len kamarati, nie partneri. Moze sa stat, ze jeden z partnerov niekoho najde a vahat s dotycnou osobou nebude. Divim sa, ze po 2 rokoch este otalate. Ved sa zoberte, alebo rozidte. Ale ked si niekto neni isty, bude to natahovat... Lenze naco je potom vo vztahu ?