Skupinova terapia

Genesis

vies skus google :) ja myslim ze by to tam malo byt ... a ak ee tak to potom asi fakt neexistuje :)

v Ba viem kde sa robi ale hlohovec nie je zrovna moje teritorium :)

nijaky

genesis, fajn teoria, ale ja by som chcel vediet, kde sa ta skupinova terapia robi. to sa najblizsie robi iba v bratislave?

Genesis

skupinovky su fajn :)- jedna z mála metod ktore pri psychickych problemoch ako tak funguju :)

clovek spozna vela fajn ludi pretoze ti utrapeni a psychicky na dne v drtivej vacsine nie su tie arogantne sebecke typy ludi ktore by si zasluzili trpiet ... prave naopak skupinovky povacsine navstevuju ludia ktori jednoducho na tento svet boli prilis dobri.

Hold spravodlivost je zivotu cudzia ako zabe rogalo :)

jajka001_

ked mas obavy z toho ze ta ludia nebudu mat radi takeho akym si tak sa snaz byt takym aki si myslis ze by si mal byt aby ta mali radi

nijaky

mam taky problem, ze ma vycerpavaju stretnutia z ludmi. Vzdy ked sa z volakym vypravam, tak mam obavy aby som sa nestrapnil, alebo ci hovorim dost zaujimavo pre druheho. Alebo ze ma napadne ze ako to bude vyzerat, ked sa s tym clovekom stretnem nabuduce. Mam strach ze keby vedel, aky naozaj som tak by ma odmietol. Co s tym?