Častý herpes

mikuška

no, to poznam doverne ja som si vzdy davala rozne maste z lekarne a hned ked ma zacalo posvrbievat som si to natrela a herpes sa neobjavil. len bolo treba dat to uz pri prvom svrbeni, inak to nezabralo. ked som sa potom liecila u albertovej s uplne inym problemom tak mi raz povedala, ze vyhodime z tela aj ten herpes, lebo je to nebezpecne. a to nebola sranda, lebo uz som si pocas tej liecby nesmela davat ziadne moje osvedcene masticky ale som to musela nechat tak a ten herpesovy virus sa riadne vyzuril, to ti teda poviem. v jeden tyzden som mala dokonca az tri naraz. ale potom ako keby utal a je tusim naozaj fuc, nemala som ho dva roky. bola som v chorvatsku a nic, hoci predtym len co som vysla na slnko uz sa hrabal. neviem ci mozem verit ze som sa ho zbavila, ale teda zatial mam pokoj.

darkdark

jj stres imunita.. mozno by sa oplatilo konzumovat b-komplex - obycajny najlacnejsi, jedava sa jeden ks denne, v baleni ich je 30 a stoji okolo 1,6e. herpeticke virusy nenavidia vitamin b.

muchacc

obmedz cokoladu!
kup si v predajni s doplnkami vyzivy Lyzin (Lysine) aminokyselinu.
Ta zabranuje rozvoju virusu.
Vyhybaj sa argininu (aminokyseline) - ta podporuje virus. Nachadza sa aj v cokoladach.