Akne a detoxikacia

Príspevok v téme: Akne a detoxikacia
detoxi

akne akne akne...stale akne uz som skusala vsetko...zynerit, erifluid, eclaran gel, skinoren, duac gel, differine gel, a este neviem jake maste...zinkova mast, borova voda, tea tree olej, alpa, bylinkove obklady repik, rebricek...brala som antikoncepciu...rozna kozmetika z drogerky...VSETKO MOZNE A AKNE STALE NIEJE PREC...dokonca pouzivam biolampu...

ROZHODLA SOM SA PUSTIT DO DETOXIKACIE...

ma niekto skusenosti s detoxikaciou proti akne ??? co jest ???

hevika

ja som mala tiez aknoznu plet, viac ako 14 rokov som skusala rozne kremy, vodicky, kozne doktorky a kozmeticky.... a nic na to prekliate akne nepomahalo. Pomohla mi az doktorka Novotna z Estheticu..po 3 tyzdnoch od osetrenia pleti laserom mi akne zmizlo.

Jjanka1234

Roaccutane som brala 3x po pol roku, stale do troch mesiacov sa akne vratilo a este v horsom stave. Pocas liecby bola plet, krasna, bez najmensej chybicky. Teraz mam plet mastnu, zapalene vyrazky, flaky a samu krupicu. Ale zase na druhej strane mam znamu ktorej to plet zlepsilo o 100 %, je uz skoro rok po liecbe a plet ma stale velmi peknu, takze u kazdeho to funguje individualne. Tiez som vyskusala mnozstvo veci. Momentalne som zacala s biokozmetikou a chcem vyskusat urinoterapiu, celkovu detoxikaciu organizmu, dalej koloidne striebro vnutorne aj na vonkajsie pouzitie,klystir, a homeopatiu, tak verim, ze nieco z toho uz konecne pomoze, lebo to su moje posledne moznosti, neviem co viac uz by som mohla urobit pre svoju plet.

kajuska33

Ja som mala akné dlhé roky. Bola som u kozmetičky, kožnej, používala som prípravky z Oriflamu, Avonu, drogérie a stále nič. Až som prišla ku klubu Diochi a objavila som krém z pravého ozónu a olivového oleja. Akné začalo odchádzať a dokonca aj malé jazvičky, ktoré som mala od nosa ku líčkam sa zaačali zmenšovať. Ten krém tak čudne zapácha ako ozón po daždi ale už si na ňho nedám dopustiť.

Ivka.S

Ak máme preťažené vnútorné orgány, máme veľa odpadu a toxických látok v črevách, vtedy vznikajú aj kožné problémy. Telo potrebuje ten odpad vyplaviť von, či už stolicou, močom, potením, vyrážkami, ekzémami. U vás sa to prejavilo cez akné. To znamená, že v prvom rade by ste si mala poriešiť vnútro (detoxikácia) a až potom používať kozmetiku. Áno, masky sú úžasne, ale odstránia v pleti len povrchový odpad. Črevá nevyčistia.
Aloe je úžasná kúra, absolvovala som to aj ja. A nezabúdajme na pitný režim. Bez dostatočného množstva vody nebude mať žiadna detoxikácia 100% efekt.
Možno vám pomôže aj tento článok. Keby niečo, rada poradím, pomôžem. www.cestazazdravim.sk :)

milskkdjf

úplné úžasné je, že si tu pýtala radu a potom si tu sama nenapísala či ti to na akné pomohlo. akože super

Lunam

odporucam ti kazdy den pred spanim tuto masku:
Polovicu kocky droždia zmiešaš s vodou, aby to nebolo príliž vodové. Natrieš to na tvár a keď to uschne olúpeš to a opláchneš si tvár iba vodou. Žiaden krém už ďalej nepoužívaš.

Niekedy si môžeš urobiť túto masku:
4-6 tabletiek pangamínu (obyčajčného, kúpiť sa dá v lekárni) zmiešaš s vodou, drvíš ho pokým z toto nieje kaša. Kašu si natrieš na tvár, keď to uschne, tvár opláchneš vodou. Ak by si z toho mala príliž suchú pleť, použi krém na tvár, ale veľmi málo.

Umývaj sa iba tuhým eko mydlom. Je ich vstrasne vela druhov na trhu. Tekuté mydlá vysúšajú pokožku.

lenkkia

detoxikaciu vrelo odporucam...maja sestra a aj ja sme spravili detoxikaciu s aloe vera pred mesiacom. sestra koli akne a ja aby som stratila nechcene centimetre...a podarilo sa :) sestre to pomohlo stale pokracuje s pitim aloe gelu liecenie akne je dlhodoby proces ale da sa to zvladnut :)
ak chcete viac info ozvite sa :)

squirel

Ja mám akné od 12 a bojujem s ním 8 rokov, neúspešne. Vyskúšala som už ozaj všetko, čo bolo dostupné, všetky lieky, zvonku, zvnútra, alternatívnu medicínu - kvapky od Dr. Jonáša, mala som Roaccutane a dvakrát Diane, pri tom druhom raze už aj tá prestala účinkovať.
Skutočne dobré výsledky som videla len pri Roaccutane, ale keď som ho prestalo brať, všetko sa vrátilo späť. Pleť sa mi neuveriteľne mastí, po 4 hodinách od vyčistenia je už mastná.
Moja kožná tiež už nevie, čo s tým, tak vyskúšam ten detox, ale už neverím, že by na to niečo mohlo natrvalo zabrať...

Sara 22

Osobne som prešla ročnou liečbou Roacutane a som veľmi spokojná. Pleť som mala aj po puberte v hroznom stave a toto mi pomohlo získať nádhernú rozjasnenú pokožku. Je pravda, že sú to silné lieky ale pomôžu. Som dva roky po liečbe a problémy sa mi nevrátili. Čo sa týka detoxikácie, ja by som odporúčala telo detoxikovať až po ukončení liečby, aby sa telo zbavilo chemických látok ktoré sa nazbierali aj počas užívanie Roacutane. Robila som Neera detox kúru a môžem povedať, že som čo sa týka detoxu aj zároveň diety nič lepšie nevyskúšala. Už za 10 dní kúry som sa cítila výborne a schudla tiež 7 kilo. Prajem pekný deň :)