Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladam partacku na chudnutie

laloa556

ax no ja by som aj šla :) prečo nie, uvidíme či táto diéta bude stáť za to :)

ty si už dnes začala?

laloa556@gmail.com

ax1999999

uplne presne toto sem sa pytala aj jaa :)) ja sem sa take nato pytala :)) volske oko si možeš klidne dat :)) ides do toho somnou ?:)) dáš mi na seba e-mail :))) možeme si pisat a podporovat sa:))

laloa556

ax

nooo tak do toho by som šla s tebou... len jedine dajú sa tie vajcia nejako nehradiť? alebi si ich môžem spraviť napr. ako volské oko (samozrejme bez soli a korenia)? lebo natvrdo bielko do seba nedostanem :)

ax199999

laloa556

dievcata.blog.cz toto je ona :)) čula sem o ni dost vela :)) a že ludia dost schudli :)) tak som zvedava :)) odporučila mi ju doktorka ,ale ona mi dala len název a ja sem ju našla tady na nete a pytala sem sa i či je to ona a ona rekla,že ano :))

laloa556

ax ahooj a díky :) 13-dňová dieta? to je aká? mohla by si ju sem napísať?
ja mmt žiadnu nedržím, skôr sa snažím zdravo a striedmo stravovať, no rada by som sa pohla viac a preto rozmýšľam ešte nad nejakou diétou, nech sa pohnem :) potrebujem to, aby som sa ešte viac motivovala.. :)

ax19999

laloa556

ahojky :)) no jasne pridaj sa :)) já budu enem ráda :)) aky máš jedalníček :)) ako chudneš :)) rada by som vedela :)) ja som našla na nete 13dnovu dietu tak som zvedava:)) od zajtra začínam :)) chcem schudnut 10-15 kg:))

laloa556

ja som rozmýšľala, že si začnem počítať kalórie, lebo suseda tak schudla, teda až moc... ale nerozmiem tomu, najlepšie by bolo keby mi to niekto polopate vysvetlil :)

laloa556

ahojte babuľky, rada by som sa k vám takisto pridala :) môj cieľ je schudnúť takisto 10 - max. 15 kg.

som z BA, mám 24 rokov :)

ax1999

Ahojky :) No ja som z Holíča :-) Ale možeme si nastavit nejaky jedalníček a komunikovat cez internet alebo tak nejak :-) ja by som chcela schudnut 10-15 kg :-) nedá sa na mna ani kukat :-D máš icq ?:-) alebo e-mail nejaky :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.