Láska

Príspevok v téme: Láska
Puup

Ako sa zbaviť myšlienok, ktoré nám dennodenne blúdia v našich mysliach? Myšlienky o človeku, ktorý nás bodol priamo do srdca, zradil nás a presunul nás niekam kde sa nachádza haraburdie? Myšlienky naň sú bolestné a často ma privádzajú do zúfalstva, že už mi nedrží ruku, neobjíma ma a nebozká tak ako tomu bolo dávno. :( Ako sa ich prosím Vás zbaviť? So psychikou som na tom veľmi biedne. Ďakujem :(

Poison

Ja som tiež si žil v pohode, prehrýzal sa trápeniami a nástrahami až do dňa, kedy moja milovaná začula sladké tony z úst niekoho iného a hneď mu sadla na kokôtik a zahodila všetko šmahom ruky preč.
Ked sa žena zblázni, tak šmahom ruky je ochotná zničiť všetko a všetkých okolo seba. Bez ohľadu na vlastné deti, či príbuzných. Jednoducho ide aj cez mrtvoly. Nič ju nezaujíma, nič nezastaví. Pre zážitok, pre okamih zničí všetko, čo prácne budovala a udržiavala niekoľko rokov

Putan

Mna dnesne zeny nezaujimaju, ja nepotrebujem kontrolovat okolie a kazdu osobu co prejde. Ani nevravim konkretne kto sa kurvi a kto nie, ja medzi nich nepatrim a mysli si co chces, nepoznam ta a je mi to u prdele, kazdy mame svoj nazor ci na seba ci na ostatnych. Ty mna nepoznas tak mi nevrav ze ja patrim medzi obycajne slapky.

Putan

Vies co neponizuj ma este aj ty dobre? Ja kurva niesom a viem to o sebe, ked mam jedneho tak nehladam druheho mozno ty o tom nevies tak ti to teraz vravim, chod si buchat hlavu o stenu ze si taky primitiv ze si hladas len take ktore ta po chvilke odkopnu, narozdiel od teba ja viem co to je Laska a kludne si ma hadz i ty i on do kosa ale ja viem o sebe viac ako ty vies o mne tak drz hubu a chod sa hrat.

Poison

malé percento ? to si odkiaľ na to prišla ? Takýto primitívny názor môže mať iba pubertálna »frajerka« Dievča, vieš o čom točíš? Podľa mňa asi nie.

Putan

A ty uz prosim ta nevypisuj svoje davne skusenosti, nie kazdy sme rovnaky, tebe sa to stalo lebo si si nasiel alebo nasla sprostu/sprosteho ale nie kazdy clovek na tomto svete je rovnaky a nemate pravo hadzat to male percento nas do kosa menom, neverne kurvy :(

Putan

Cakat od neho doveru vo mne, ziadat od neho zmenu je ako cakat na dast v pusti :( Skoncila som so zufalstvom ktore som mala i pocas nasho krasneho vztahu ktory prerastol v hadky a ponizovania bez dokazu. Mysliet si cely vztah ze ho podvadzam, ze ho Nemilujem je ine ako vediet o tom a mat dokaz ze to tak je, preto uz prestavam vobec verit ze v tej hlave mu prestanu kolovat myslienky ze som kurva. Chce ma vygumovat zo svojej hlavy? Ma moznost to spravit, nech to spravi ale ja na neho nikdy nezabudnem :(

Poison

Dnešné dievčatá o mladého pekného chalana ani nezakopnú pokiaľ nezaštrngá kľúčmi od novučkého BMW, dobrovoľne neodovdzá minimálne čiernu kreditku, notebook a fajnový najnovší model mobilu...

Putan

Vravim, v dnesnej dobe nema normalne dievca pravo na pravu Lasku pretoze ju kazdy berie ako Kurvu, tak naco tu vlastne som a pisem ked nic tym neziskam, ziadnu doveru, proste nic. Uz ma to nebavi majte sa.