Láska

Príspevok v téme: Láska
Puup

Ako sa zbaviť myšlienok, ktoré nám dennodenne blúdia v našich mysliach? Myšlienky o človeku, ktorý nás bodol priamo do srdca, zradil nás a presunul nás niekam kde sa nachádza haraburdie? Myšlienky naň sú bolestné a často ma privádzajú do zúfalstva, že už mi nedrží ruku, neobjíma ma a nebozká tak ako tomu bolo dávno. :( Ako sa ich prosím Vás zbaviť? So psychikou som na tom veľmi biedne. Ďakujem :(

Poison

Jednoducho, keď suka nechce, tak pes ani nebrechne, hovorí jedno veľmi múdre príslovie. A keď tak pozerám na reakcie mužov v podobných diskusiách, tak veru neviem, neviem kde tá pravda vlastne je. Podstatná časť podvedených sú práve muži, ktorým sa manželky, priateľky, jednoducho sкυrvіli a јеваli poza ich chrbát nie preto, že nemali, že sa im niečoho nedostávalo, lež preto a iba preto, že to samé »chceli«.

Putan

Nema cenu riesit nieco s vami ako i s nim, chcela som tu byt annonym a povedat co ma trapi a co bolo v nasom vztahu ale nakoniec moja snaha dosvedcit ze niesom KURVA ani SLAPKA ani PICA za ktoru ma povazoval je uplne nemozne :( Ved ako inak, tristvrtka zien na tomto svete kraca s minisuknou a roztahuje nohy tam kde natrafi na chlapa, tak sa potom kazdy sprava i k tomu mensiemu percentu v ktorom som i ja :(

Annika1987

Hlavne, prosim, uz nerozoberajte, co bolo. To je uplne nepodstatne, treba sa zameriavat len na to, ze pritomnost je uz o niecom uplne inom, a s tym ist dalej. Pohlad dopredu, ziadne obracanie sa dozadu... Tam to je uz uplne jedno. Aj neustale rozoberanie minulych situacii vedie k nekonecnemu zahrabavaniu sa do vlastneho trapenia. Nespravne!!! Nerobit!!!

Putan

Poison- Kto si myslis ze si vypravat takto o mne? V nasom vztahu vobec neslo o neveru a nikdy by nevera nebola pripustena ci z jeho strany alebo z mojej, NIKDY Tak laskavo nevypravaj ze som mala roztiahnute nohy. Vsetko su len jeho bludy v hlave a nevie sa ich zbavit a tak sa aj ku mne chova.

Poison

tam kde niet lásky a úcty k sebe a svojmu partnerovi, tam má nevera dvere otvorené dokorán.Tvoja milá mala pocit že sa jej niečo u teba nedostáva, zapálili sa jej lýtka, pocítila šteklenie motýlikov v podbrušku a už bola na chrbte s roztiahnutými nohami

Annika1987

Dxistuje psycholog, ktory ta moze naviest k takemu sposobu rozmyslania, aby si sa netrapil.
Ja sama si teraz musim poradit s niecim takym, ako ty pises. Zvladnem to sama, lebo viem, ze vsetko je to len v hlave a ze o sebe rozhodujem ja, moj sposob rozmyslania. V prvom rade nesmies mat dotycnu osobu kazdy den na ociach a komunikovat s nou. To je moj pripad a je to tym tazsie. Riesenie je - nestretavat sa, myslienky na minulost si zakazat, vzdy, ked pridu, zacat nieco robit, pri com musis zapojit hlavu. A hlavne vela ludi okolo seba, vela podnetov. Zacat sa venovat novemu konicku, ktory si v minulosti nerobil. Nove prostredie, novi ludia, nove aktivity, teda vsetko to, co predtym v tvojom zivote nebolo.

Puup

Už nechcem niesť v srdci niekoho, ktorý nado mnou zavrel oponu. Prečo i cez to, koľko bolesti nám dal, ho máme stále v myšlienkach i srdci? Chcem ju vygumovať z môjho života, pretože ma nikdy nebrala ako pravú lásku, ako ma nazývala a podľa toho sa zachovala. :( Prosím vás, okrem vlastného vyrovnania, existuje na to iný odborník? :((
NECHCEM JU TAM :(

sjr

Ahoj, ja Ti rozumiem a nepotrebujem vediet ani hlavny dovod, lebo zazivam nieco podobne, aj napriek tomu ze s tou osobou som stale, ale nie je to ako predtym, uz som psychicky na tom celkom fajn, i ked niekedy clovek zabludi v myslienkach zas len k tomu zlemu, toho sa nikdy nezbavis, len sa s tym musis nejako sam zmierit. Skus si urcit nejaky ciel, ktory chces dosiahnut ci to bude osobny ciel alebo nejaky iny... ja som si ho urcila ;)

timurka

Ahoj nenapísal si o tom nič bližšie,prečo vlastne Ti spôsobila tieto myšlienky,je to už ozaj neriešiteľné,však ak ju ľúbiš skúšal si sa s ňou porozprávať,vysvetlila Ti dôvody,prečo to takto skončilo.Ťažko ti poradiť,aj mne niekto veľmi ublížil,sklamal ma,ale navždy zostane v mojom srdci,predsa len boli aj krásne chvíle,určite to časom prebolí:-)

Anaya

"Zamestnať" mysieľ niečím iným ....niekedy sú však tie mysšlienky silnejšie a všetko prehušujú, ale utápať sa v minulosti nemá zmysel. Treba ísť ďalej.