Nieco na nervy z lekarne, bez predpisu ? help

Iveta Michael

Inak...ja som čítala o Michaelovi Jacksonovi...ten tiež užíval aj XANAX proti ťažkej úzkosti ked už mal dosť zlé depky lenže...doktori ho naučili na to tak že sa stal ťažko závislým...:( a viem ako to napokon dopadlo...:(

pozor na to!

Iveta Michael

bibba..!

Po 1:) Zodac neužívaj len tak - to nesmieš...

a po 2.) lieky ktoré sú na prírodnej báze v skutočnosti liekami ai nie sú..pretože sú absolútne bez účinku!

sú to len akoby výživové doplnky a to ti nepomôže...!

bibba

zdravy... aha, zabudla som napisat, dala som si predpisat stilnox, lexaurin a rivotril...

ale bola som dost prekvapena, ze ma vysiel rivotril zadarmo. on je teraz zadarmo? nic sa zanho neplati?

bibba

ajoj... no bola som tri mesiace bez liekov. robila som si velke nadeje, ze sa toho zbavim, ale nejak som to vnutorne tusila, ze zas pride ten den a vratim sa k tomu. podla mna to uz je nejaka zavislost.
tie veci, ktore mi tu boli odporucane na uzkost a na dobry spanok, na prirodnej baze bez receptu nefungovali absolutne. zbytocne vyhodene peniaze.
a uz som vtom zase, beriem lieky. na spanie. a na uzkost. antidepresiva odmietam brat. dala som si vecer dva stilonoxy a nemozem spat aj tak. stale len rozmyslam a rozmyslam a spravila som si akurat tak teraz peknu depku. uz ma to akoze vazne prestava bavit s touto mojou povahou. kde mam vobec istotu, ze sa niekedy zmenim? a ci ju vobec mam... fuj, uplne nechutne stavy mam.

luciano

Anxiolan obsahuje ľubovník bodkovaný, ktorý obsahuje látky, ktoré potlačujú slabú depresiu. Na silnú depresiu je však ľubovník neúčinný.