Malinova zmes - proti vytokom

Príspevok v téme: Malinova zmes - proti vytokom
darkmother

malinovu zmes mi odporucila infektologicka, pretoze mam neustale vytoky, nebolestive, ale otravne, biele a povod vytokov ziatial nikto nezistil. mam ich odjakziva a aj vdaka nim mavam caste zapaly moc. ciest. ale hlavne je to nechutne :( Mate so zmesou skusenost? Alebo poznate nieco, co by mohlo pomoct? Stravu mam vyvazenu, zdravu, ziadne lieky neberiem. okrem b-komplexu, ten si neodpustim :)

vsevedka

na stranke pricemanii kedysi predavali malinovu zmes ako takmer vseliek na vytoky, cysty, dokonca na oodporu oocatia, ale momentalne sa produkt nepredava, ci fungoval neviem, osobnu skusenost nemam

darkmother

ale ano v tt je ta lekaren. ak sa ti podari zohnat a vyskusat tak sem urcite napis ci to aj tebe po,mohlo.. alebo ak to najdes lacnejsie :) mam taky pocit ze mi nikto neveri :)

emanuelita

tá lekáreň vitalis je v tt? vyzerá to zaujimavo...ktovie či to maju aj niekde inde skusim sa opýtať v iných lekárniach

darkdark

hej hej, ja som to kupila v lekarni vitalis (tu lekaren najdes aj na nete). ale asi to nemaju bezne. ked si to das vyhladat, najdes cesku stranku - vyraba (a predava) to bretislav novy. mozno by ti napisali v ktorych slovenskych lekarnach to maju. kazdopadne mne doteraz doktor tvrdil ze vytok je ok, to zena musi mat, niekto viac niekto menej.. ale teraz som presvedcena o tom ze co som mala ja nebolo normalne.. ak si nevies rady, urcite tu zmes vyskusaj, vazne je to obrovsky(o 99% lepsie) rozdiel!

darkdark

ha!!! tie kvapky mi vazne pomahaju. davam si vacsinou malu kavovu lyzicku 2-3x za den. nemam ZIADNY vytok, a ked, tak uplne minimalny- vytok som mala asi den a pol (v case ovulacie) a potom len ked som si kvapky zabudla dat (zabudnutie sa prejavilo po pol dni cca). takze zaver: vyhoda je ze to 100% pomaha, nevyhoda je: cena a ze to nelieci ale len potlaca priznak volacoho co mi nikto nevie zistit - teda to treba uzivat stale. ak je zaujemca o zlozenie, uvediem potom.. ale musim povedat ze som spokojna, hlavne z hygienickych dovodov. mat ciste gatky po celom dni je super :-P

jankaaaaaaaaa

no ja osobne vlemi o to zaujem nemam, lebo to nepotrebujem v podstate, len ma to zaujalo lebo tiez som o tom este nepocula. ale potom napis ze ako :)