Moze kalanetika nefungovat?

Príspevok v téme: Moze kalanetika nefungovat?
julish

ahojte,
prosim aby reagovali ti, ktori maju s kalanetikou skusenosti.
Mam za sebou 23 hodin poctivej kalanetika a vysledok je LEN -1cm v pase a cez boky. Zaroven som zdravsie jedla. Nerozumiem tomu a je to velmi demotivujuce. Myslite ze ma zmysel v tom pokracovat? vase skusenosti? dakujem velmi pekne za kazdu info.

olivka30

ahojte. tento tyzden zacinam s kalanetikou. nemam sice rada taketo "nudne" cvicenie, ale bohuzial aerobne mam zakazane kvoli kolenam. cvicite ju este stale niekto? mne ide hlavne o spevnenie, ani nie tak o chudnutie a hlavne aby som sa hybala bez toho aby to bola velka zataz na klby.

sea_water

ahoj, ja som s kalanetikou schudla v pase z 92 cm na 65. Na vahe neviem, byvala som vtedy u rodicov a vahu sme nemali. Toto som zhodila od polovice oktobra do konca januara, cvicila som hodinu denne, podla knizky. teda zo zaciatku, kym som tie cviky pochopila, tak to bola aj hodina a pol. Na kalanetiku teda nedam dopustit! Mozno to necvicis spravne, vtedy su vysledky ozaj o nicom. Staci mat nejaku zlu polohu pri tom-ktorom cviku a mina sa to s ucinkom. Ale moze byt aj to, ze tvoje telo by zareagovalo na iny druh pohybu lepsie...

Annika1987

julish, kazdy sme iny. Mozno ich svaly boli ochabnutejsie ako tvoje, a preto aj vysledky su vyraznejsie. Zalezi na type postavy, na veku, urcite to ovplyvnuje vela faktorov. Preto myslim, ze ked vydrzis dlhsi cas, vysledky aj u teba budu lepsie viditelne :).

julish

okej, skusim dat nejakych 60 hodin, myslim ze max do dvoch mesiacov by mi kalanetika mohla priniest uspokojive postrehy. Ja len proste nechapem tomu ze niektore kocky vidia vyrazne vysledky po tyzdni..

Annika1987

btw. s kalanetikou mam dost skusenosti. Kedysi som ju cvicila velmi pravidelne a tiez to bolo tak 40 hodin. Ale nemerala som sa, tak ti neviem povedat. Cvicila som ju len pre radost. A narastla som 1,5 cm asi vdaka nej :D.

Annika1987

Ja by som vydrzala, pretoze ak aj momentalne nevidis ubytky na centimetroch, robis vela pre svoje zdravie. Spevnujes si svaly a to ma nielen esteticky vyznam. Vzpriamena postava, rovne drzanie tela, to vsetko sposobuje, ze clovek vyzera lepsie. Naviac sa urcite aj lepsie citis, to takisto prispieva k lepsiemu vzhladu. Vydrz este, uvidis, ako to pojde dalej. Daj si trebars ciel 100 hodin kalanetiky a potom sa rozhodni, ci ma pre teba vyznam.

julish

fajn, ja viem ze pri nej ubytky na vahe nemozno cakat, ale vsetci koho poznam a cvicili ju, spevnili postavu vzdy s ubytkom centimetrov (na vahe nabrali). A vo velmi kratkom case. Preto tomu nerozumiem, preco moje telo nereaguje.