Kozne utvary na penise

Príspevok v téme: Kozne utvary na penise
cardin

dobry den mam na zaludi okolo dierky velmi male vyrastky ktore ani nevidno,mam pocit ze sa objavili po sexe s partnerkou.potom mam este na zadnej casti penisu hnede flaky a par elipsovitych utvarov,vyzeraju trocha ako jazvy,ktore som tam tiez predtym nemal.bol som u urologa,ten mi spravil vyter a povedal ze som zdravy.nedalo mi to,a dal som si spravit test na pohlavne choroby a negativne... prosim vas poradte mi co to moze byt:(nechraneny sex som mal iba jeden krat a potom nasledovalo toto..dakujem pekne za odpoved

Mike9

Dobry den chcel by som sa poradit urobilo sa mi na penise v strede tak kruh s cervenimy okrajmi a rozsiruje sa to troska vyzera to ako exzem ale niesom si isty a vo vnutri troska je to hnedaste sfarbene viac nevie niekto co to moze byt vdaka moc .

MEN MEN

Mal som podobný problém a kedže som športovec dosť ma to sra...
Vieš ono nie je lekár ako lekár skús s tým zájsť aj s doterajšími výsledkami za niekým iným...Ja som bol až v Košicciach.

dnes je to v pohode, dokonca mi bradavice-výrastky /kondylomi/ robili v rámci jednodňovky. Neviem koľko máš rokov ale mal bz si si nájsť svojho dobrého osobného mužského lekára, ktorý ťa bude brať ako "chlapa" a tak ťa aj bude dalej sledovať...

niko223

Dobrý deň pred nedávnom asi dva týždne dozadu som močil a ked som dával dolu predkožku začala ma štípať teraz ked ju dám dole hrozne štípe a na žaludi mám také malé biele veci neviem čo to je je to jemné. Niekedy ma žalud aj svrbí. Čo mám robiť poradte mi.

niko223

Dobrý deň pred nedávnom asi dva týždne dozadu som močil a ked som dával dolu predkožku začala ma štípať teraz ked ju dám dole hrozne štípe a na žaludi mám také malé biele veci neviem čo to je je to jemné. Niekedy ma žalud aj svrbí. Čo mám robiť poradte mi.

blondula

Bubo007...treba mu natierat aj pod pipikom.ja som bola teraz s mojim syncekom na kontrole a som sa pytala,ze co to tam ma take cervene jak prasknute.zevraj to ma z toho,ze sa mu pipik lepi na vajicka a treba to len natierat !! ... ja pouzivam Sudocrem a pekne mu to tam natieram poriadne :D nic to nie je neboj....